Служба автомобільних доріг
у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » Запорізька область: на «дорозі життя» кипить робота

Запорізька область: на «дорозі життя» кипить робота

     На 4-х ділянках автодороги державного значення Н-08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя (через м. Кременчук) – Маріуполь, тривають роботи з поточного середнього ремонту.

Від межі Дніпропетровської області до м. Запоріжжя

     Так, підрядним підприємством ТОВ «ОНУР КОНСТРУКЦІОН ІНТЕРНЕШНЛ» виконуються роботи на двох ділянках автодороги.

     На першому об’єкті поточного середнього ремонту на дорозі Н-08, км 450+455 – км 474+193, повністю виконані роботи по влаштуванню основного проїзду, примикань та заїзних карманів, укріпленню узбіч, влаштуванню тротуарів та майданчиків відпочинку.

      На цей час тривають роботи з нанесення дорожньої розмітки холодним пластиком, укріплення розділювальної смуги, встановлення дорожніх знаків, облаштування віднесених лівих поворотів. Крім того, вже влаштовано майданчик для проведення великовагового контролю, планується розпочати з влаштування його освітлення.    

Від с. Таврійське в напрямку м. Запоріжжя

     На другому об’єкті поточного середнього ремонту автодороги Н-08, км 499+489 - км 535+789; км 548+108 - км 573+089, вищезазначеним підрядним підприємством роботи було розпочато 16 травня 2018р. Роботи виконуються в Оріхівському районі.

     Станом на 07.06.2018р., підрядником продовжуються роботи з фрезерування існуючого асфальтобетонного покриття, вже відфрезеровано – 54 000 кв.м, загальною протяжністю 6,8 км. Також, з метою відновлення основи дорожнього покриття проводяться роботи з регенерації шарів дорожнього одягу за технологією «холодного ресайклінгу». Вже влаштовано 45 000 кв.м, протяжністю 5,5 км. Разом з тим, проводяться роботи з влаштування вирівнюючого шару асфальтобетону. На сьогодні укладено – 30 000 кв. м, загальною протяжністю 5 км.

Від с. Преображенка до м. Оріхів

     Так, підрядна організація  ТОВ «Автомагістраль - Південь» проводить роботи на автодорозі Н-08, км 548+108 – км 573+089. Роботи було розпочато 3 травня 2018р.

     Станом на 07 червня 2018р., виконано роботи з фрезерування  непридатного для подальшої експлуатації асфальтобетонного покриття загальною протяжністю 6,5 км  на площі 63 000 кв. м. Продовжуються  роботи з відновлення основи дорожнього покриття, а саме: з регенерації шарів дорожнього одягу за технологією «холодного ресайклінгу». Вже влаштовано понад 31 000 кв.м, загальною протяжністю 2,7 км. Загалом в поточному році заплановано виконати поточний середній ремонт 7 км  зазначеної ділянки автомобільної дороги.

Від с. Кінські Роздори - смт. Більмак - с. Вершина      

     Підрядною організацією ТОВ «Шляхове будівництво «Альтком», на початку травня поточного року на а/д Н-08 ділянці км 573+089 – км 667+089, було відновлено роботи з поточного середнього ремонту, які було розпочато ще в серпні минуло року.

     Наразі, підрядним підприємством проводяться роботи з влаштування вирівнюючого шару асфальтобетону. На сьогодні, вже влаштовано 35 000 кв. м, загальною протяжністю 8,2 км, по лівій смузі руху. Матеріали для виконання ремонтних робіт із використанням гарячого асфальтобетону постачає асфальтобетонний завод ТОВ «Шляхове будівництво «Альтком».

     Контроль за ходом виконання робіт здійснюють фахівці відділу якості, технічного контролю та нових технологій, а також  лабораторією Служби автомобільних доріг у Запорізькій області.

     Повідомляємо, що ремонтні роботи виконуються з частковим обмеженням руху автотранспорту.

     У зв’язку з цим, Служба автомобільних доріг у Запорізькій області просить учасників дорожнього руху з розумінням поставитися до тимчасових незручностей і  бути уважними та неухильно виконувати вимоги дорожніх знаків щодо обмеження руху на ділянках проведення ремонтних робіт.

     Довідково: Автомобільна дорога загального користування державного значення (національна) Н-08 Бориспіль — Дніпро — Запоріжжя (через м.Кременчук) - Маріуполь займає важливе значення у транспортній системі України. Автомобільна дорога є основною транспортною магістраллю півночі Запорізької області, проходить по території Запорізького, Оріхівського,  Пологівського, Розівського  районів Запорізької області. По автомобільній дорозі здійснюється постійний рух великовагового транзитного транспорту. Крім того, це один з основних стратегічних напрямків, по якому здійснюється рух до зони АТО військової техніки та особового складу Збройних сил та Національно гвардії України, волонтерів, міжнародних спостерігачів та інших учасників дорожнього руху

Загальна протяжність автомобільної дороги по Запорізькій області – 191,3 км.

 

Прес-служба САД у Запорізькій області