Служба автомобільних доріг
у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » Заходи з підвищення рівня безпеки дорожнього руху, які проводяться дорожниками Запорізької області

Заходи з підвищення рівня безпеки дорожнього руху, які проводяться дорожниками Запорізької області

     Інтенсивність руху на автомобільних дорогах зростає з кожним роком, тому у цих умовах важливу роль відіграють елементи регулювання та безпеки дорожнього руху. Служба автомобільних доріг у Запорізькій області докладає значних зусиль, щоб покращити ситуацію з безпекою на дорогах. Наразі активно тривають роботи з влаштування розмітки проїзної частини на основних автошляхах, а також з встановлення й заміни дорожніх знаків та бар’єрного  огородження.

     Так, на автомобільних дорогах загального користування державного значення Запорізької області поновлено 289,3 км лінії горизонтальної розмітки та 2 500 кв.м пішохідних переходів.

     Загалом для підвищення рівня безпеки дорожнього руху та зниження аварійності на автомобільних дорогах загального користування державного значення області, всього з початку виконання робіт, на замовлення Служби автодоріг підрядними підприємствами виконано наступні роботи, а саме:

– встановлено та замінено дорожніх знаків- 423 шт.;

– поновлено розмітку на протяжності доріг – 289,3 км;

 - поновлено розмітку пішохідних переходів – 30 шт.;

- встановлено опорі зовнішнього освітлення по м. Василівка – 1,3 км;

– встановлено нового оцинкованого бар’єрного огородження – 1,95 км, в т.ч. 1,3 км в місці концентрації ДТП, м. Василівка;

-  замінено та встановлено металеве бар’єрне огородження - 0,536 км;

– видалено порослі протяжністю - 83 км;

- ліквідовано ямковості площею 114 488 кв. м, на протяжності 729 км. 

Зокрема, на основних автодорогах державного значення області оновлено пішохідні переходи з чергуванням яскраво-червоних і білих горизонтальних смуг. Таке забарвлення дорожнього полотна помітно з дальньої відстані, що більш сприятливо впливає на безпеку руху. Крім того, для того, щоб зробити їх помітнішими у темну пору доби, дорожники вкривають фарбу спеціальними склокульками, що мають світлоповертаючий ефект. На сьогодні, різнокольоровими тонами було розфарбовано 15 пішохідних переходів 1.14.3 (зебра).

Питання забезпечення безпеки дорожнього руху знаходиться на постійному контролі керівництва Служби, а створення безпечних та комфортних умов для всіх учасників дорожнього руху є одним із головних напрямків нашої роботи.

Служба автомобільних доріг у Запорізькій області звертається до водіїв з проханням бути пильними та максимально уважними в місцях проведення дорожніх робіт, дотримуватися вимог Правил дорожнього руху, звертати увагу на попереджувальні знаки.

Прес-служба САД у Запорізькій області