Служба автомобільних доріг
у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » За вихідні дні дорожниками регіону ліквідовано понад 5 700 кв. м ямковості

За вихідні дні дорожниками регіону ліквідовано понад 5 700 кв. м ямковості

      Для прискорення виконання робіт з ліквідації ямкового ремонту, дорожники працюють без вихідних, максимально використовуючи при цьому, сприятливі погодні умови. Так, у період з 25 по 28 травня  2018 р. на замовлення Служби автомобільних доріг у Запорізькій області, підрядними підприємствами на автодорогах загального користування державного значення було ліквідовано 5 751 кв. м ямковості.

      Роботи виконували: 17 бригад, а саме: 6 бригад підрядного підприємства ДП «Запорізьккий облавтодор», 3 бригади ТОВ «Юк-Інвест», 3 бригади ТОВ «Сінго», 2 бригади ТОВ «Дорремтехнологія», бригада ТОВ «Ремшляхбуд», бригада ТОВ «Фелікс» та бригада ТОВ «Главспецремстрой».

     Матеріали для виконання ремонтних робіт постачали три асфальтобетонні заводи: Василівський, Куйбишевський та АБЗ ТОВ «Ремшляхбуд».

     Ямковій ремонт у цей період виконувався на автомобільних дорогах державного значення з найбільш інтенсивним й навантаженим рухом та на проблемних ділянках:  в Бердянському, Приморському, Токмацькому, Якимівському, Вільнянському, Новомиколаївському, Пологівському та Запорізькому районах. Роботи виконувались із використанням гарячого асфальтобетону та струменевим методом.

     Крім того, підрядним підприємством ТОВ «ТБД» проводилися роботи з нанесення горизонтальної дорожньої розмітки. Так за цей період роботи виконувалися на а/д М-18 Харків – Сімферополь – Алушта – Ялта, км 412 – км 440 та на а/д Т-08-20 Якимівка – Кирилівка, км3 – км45.

     Служба автомобільних доріг звертається до водіїв з проханням бути пильними та максимально уважними в місцях проведення дорожніх робіт, дотримуватися вимог Правил дорожнього руху, звертати увагу на попереджувальні знаки та дбати про власну безпеку та безпеку інших.

     Також, Служба автомобільних доріг у Запорізькій області нагадує:

     Під час значного підвищення температури повітря в літній період на автомобільних дорогах Запорізької області з 08:00 до 20:00 годин впроваджено режим обмеження руху великовагових транспортних засобів, загальною вагою понад 24 т і навантаженням на вісь більш ніж 7 т.

Прес-служба САД у Запорізькій області