Служба автомобільних доріг
у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » За тиждень дорожниками області ліквідовано понад 20 000 кв. м ямковості на дорогах державного значення

За тиждень дорожниками області ліквідовано понад 20 000 кв. м ямковості на дорогах державного значення

     Туристичний сезон вже розпочався і шляховики області докладають максимум зусиль, щоб забезпечити комфортні та безпечні умови проїзду по  дорогах державного значення, які ведуть до  курортних зон відпочинку. Так, крім проведення робіт з поточного середнього ремонту, на автошляхах регіону тривають і роботи з експлуатаційного утримання автомобільних доріг.

      Так, на цьому тижні, з 01-го по 08-ме червня 2018р., на замовлення Служби автодоріг у Запорізькій області підрядними організаціями ліквідовано 20 210 кв.м ямковості.

Ремонтні роботи виконували: 13 бригад підрядних підприємств, а саме: 4 бригади ДП «Запорізькій облавтодор», 3 бригади ТОВ «Юк-Інвест», 3 бригади ТОВ «СІНГО», 2 бригади ТОВ «Дорремтехнологія» та бригадаТОВ «Ремшляхбуд».

       Гарячу асфальтобетонну суміш для виконання ремонтних робіт постачали 2 асфальтобетонні заводи: Василівський та АБЗ ТОВ «Ремшляхбуд». 

       Роботи з ліквідації ямковості виконувались із використанням гарячого асфальтобетону та струменевим методом на автомобільних дорогах державного значення., а саме:

- Н-15 Запоріжжя – Донецьк;

- Н-30 Василівка – Бердянськ; 

- Р-37 Енергодар – Василівка;

- Т-08-20 Якимівка – Кирилівка.

       Крім того, на замовлення Служби автомобільних доріг у Запорізькій області, підрядним підприємством ТОВ «ТБД» проведено роботи з нанесення горизонтальної дорожньої розмітки на дорогах курортного напрямку, а саме:

- а/д М-14 Одеса-Мелітополь- Новоазовськ (на Таганрог), на ділянці від м. Мелітополь до кільця м. Бердянськ ;

- а/д Н-30 Василівка – Бердянськ, по Мелітопольському шосе м. Бердянськ;

- а/д М-18 Харків – Сімферополь – Алушта – Ялта, від м. Мелітополь до м. Запоріжжя – нанесення розмітки на пішохідних переходах.

     Зокрема, в місці концентрації ДТП на автодорозі М-18 Харків- Сімферополь –Алушта –Ялта, км341 – км343 (м. Василівка) розпочато роботи з встановлення оцинкованої бар’єрної огорожі. На сьогодні, вже  влаштовано 628 пог.м.

     Так, з початку поточного року дорожники усунули 107 517 кв.м. дефектів дорожнього покриття на 624 кілометрах автодоріг.

     На наступному тижні, при належних погодних умовах, проведення ремонтних робіт заплановано на дорогах державного значення, в обсязі – 5 517 кв.м, в тому числі: на дорогах територіального значення  – 2 000 кв.м.

     Служба автомобільних доріг звертається до водіїв з проханням бути пильними та максимально уважними в місцях проведення дорожніх робіт, дотримуватися вимог Правил дорожнього руху, звертати увагу на попереджувальні знаки та дбати про власну безпеку та безпеку інших.

    Також, Служба автомобільних доріг у Запорізькій області нагадує:

    Під час значного підвищення температури повітря в літній період на автомобільних дорогах Запорізької області з 08:00 до 20:00 годин впроваджено  режим обмеження руху великовагових транспортних засобів, загальною вагою понад 24 т і навантаженням на вісь більш ніж 7 т.

Прес-служба САД у запорізькій області