Служба автомобільних доріг
у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » За тиждень дорожниками області ліквідовано понад 12 000 кв. м ямковості

За тиждень дорожниками області ліквідовано понад 12 000 кв. м ямковості

     Так, на цьому тижні, з 17-го по 24-те травня 2018р., на замовлення Служби автодоріг у Запорізькій області підрядними організаціями на ліквідовано 12 042 кв.м ямковості.

     Ремонтні роботи виконували: 17 бригад підрядних підприємств, а саме: 7 бригад ДП «Запорізькій облавтодор», 3 бригади ТОВ «Юк-Інвест», 3 бригади ТОВ «СІНГО», 2 бригади ТОВ «Дорремтехнологія», 2 бригади ТОВ «Ремшляхбуд».

      Гарячу асфальтобетонну суміш для виконання ремонтних робіт постачали 4 асфальтобетонні заводи: Василівський, Мелітопольський, Куйбишевський  та АБЗ ТОВ «Ремшляхбуд».  

      Роботи з ліквідації ямковості виконувались із використанням гарячого асфальтобетону та струменевим методом на автомобільних дорогах державного значення., а саме:

- Н-08 Бориспіль-Дніпропетровськ-Запоріжжя;

- Н-15 Запоріжжя – Донецьк;

- Н-30 Василівка – Бердянськ; 

- Р-37 Енергодар – Василівка;

- Т-08-20 Якимівка – Кирилівка.

     Крім того, підрядним підприємством ТОВ «ТБД» розпочато роботи з нанесення горизонтальної дорожньої розмітки. Станом на 24.05.2018 р., виконано роботи на ділянці автодороги М-18 Харків – Сімферополь – Алушта – Ялта, км 299 – км 405 (від м. Запоріжжя до м. Мелітополь), протяжністю 106 км.

     Так, з початку поточного року дорожники усунули 72 768 кв.м. дефектів дорожнього покриття на 520 кілометрах автодоріг.

     На наступному тижні, при належних погодних умовах, проведення ремонтних робіт заплановано на дорогах державного значення, в обсязі – 12 915 кв.м, в тому числі: на дорогах територіального значення  – 750 кв.м.

     Служба автомобільних доріг звертається до водіїв з проханням бути пильними та максимально уважними в місцях проведення дорожніх робіт, дотримуватися вимог Правил дорожнього руху, звертати увагу на попереджувальні знаки та дбати про власну безпеку та безпеку інших.

    Також, Служба автомобільних доріг у Запорізькій області нагадує:

    Під час значного підвищення температури повітря в літній період на автомобільних дорогах Запорізької області з 08:00 до 20:00 годин впроваджено  режим обмеження руху великовагових транспортних засобів, загальною вагою понад 24 т і навантаженням на вісь більш ніж 7 т.

Прес-служба САД у Запорізькій області