Служба автомобільних доріг
у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » З метою упередження виникнення загрози техногенній безпеці на будівництві автотранспортної магістралі продовжується виконання технологічних робіт

З метою упередження виникнення загрози техногенній безпеці на будівництві автотранспортної магістралі продовжується виконання технологічних робіт

     Нагадаємо, що 17 грудня 2017р. підрядним підприємством ТОВ «Підприємство «Маст-Буд» було завершено роботи  4-го етапу з поздовжнього насування верхової гілки прогонової будови Споруди №4 (міст через р. Старий Дніпро), зібраної на стапелі методом укрупнювального збирання. Вищезазначені роботи було розпочато 12-го грудня поточного року. За цей період, мостобудівникам вдалось скоротити відстань між Правим берегом та о. Хортиця ще на 86 м. До повного завершення монтажу прогонової будови залишився останній 5-й етап поздовжнього насування на довжину 61 м.

    На сьогодні, здебільшу увагу приділено роботам з монтажу ар’єрбеку (допоміжна конструкція, для здійснення завершального етапу насування прогонової будови).

     Так, станом на 04.01.2018р., на будівництві балкового мосту через р. Старий Дніпро (Споруда №4), задіяно 56 працівників з 2х підрядних підприємств: ТОВ «Підприємство «Маст-Буд» та ПрАТ «Альпсервіс».

     ТОВ «Підприємство «Маст-Буд» продовжується виконання підготовчих робіт для завершення поздовжнього насування верхової прогонової будови мосту через р. Старий Дніпро. Зокрема, продовжуються роботи з монтажу тимчасових опор для демонтажу аванбеку. Наразі, змонтовано металоконструкцій загальною вагою 93т. Також,  продовжуються роботи з укруплювального збирання металоконструкцій ар’єрбеку насуваємої  прогонової будови мосту через р. Старий Дніпро.

     Підрядним підприємством  ПрАТ «Альпсервіс» продовжується виконання робіт з улаштування антикорозійного захисту  внутрішніх поверхонь металевих конструкцій прогонової будови мосту через р. Старий Дніпро. Проводяться роботи із піскоструменевого очищення металоконструкцій та роботи з нанесення фінішного слою покриття.

 

Прес-служба САД у Запорізькій області