Служба автомобільних доріг
у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » Виконання робіт з ремонту та експлуатаційного утримання автодоріг Запорізької області за тиждень (з 28.02 по 07.03.2019 р.)

Виконання робіт з ремонту та експлуатаційного утримання автодоріг Запорізької області за тиждень (з 28.02 по 07.03.2019 р.)

     На дорогах загального користування державного значення Запорізької області тривають роботи з ліквідації ямковості. Так, на минулому тижні, у дні сприятливих погодних умов, було відремонтовано  1 093 кв.м дорожнього покриття.

    Матеріали для виконання ремонтних робіт із використанням гарячого асфальтобетону постачали Василівський та Запорізький асфальтобетонні заводи. Роботи з ліквідації аварійної ямковості виконували в середньому 7 бригад філій ДП «Запорізькій облавтодор».

     Всього, з початку відновлення дорожніх робіт на дорогах загального користування державного значення, станом на 11.03.2019р., було ліквідовано 14 129 кв. м аварійної ямковості.

    Значна увага дорожників приділяється і забезпеченню безпечних та комфортних умов руху на автомобільних дорогах області . Так, на замовлення Служби автомобільних доріг у Запорізькій області  підрядним підприємством ТОВ «ТБД» було проведено роботи з заміни та встановлення нового оцинкованого бар’єрного огородження на ділянках автодороги державного значення  М-18 Харків - Сімферополь - Алушта - Ялта, а саме:

  • а/д М-18, км 309, спуск у с. Григорівка (праворуч) – 1 413 п.м;
  • а/д М-18, км289, шляхопровід у м. Запоріжжя  (ліворуч) – 358 п.м;
  • М-18 ,км 339 - км 340, спуск у м. Василівка  - 611 п.м.   

    Поряд з цим, наразі, на замовлення Служби автомобільних доріг у Запорізькій області підрядним підприємством ДП «Запорізький облавтодор» проводяться роботи з благоустрою автомобільних доріг загального користування державного значення. Виконуються роботи з планування узбіч автодоріг,  з ремонту бар’єрного огородження , вирубки порослі, а також з прибирання сміття на зупинках громадського транспорту, на майданчиках для відпочинку та стоянках автомобільного транспорту.

     Служба автомобільних доріг у Запорізькій області звертається до водіїв з проханням бути максимально уважними за кермом – виконувати вимоги Правил дорожнього руху! Знижувати швидкість руху в місцях проведення ремонтних робіт та обережно об’їжджати ділянки, на яких тривають ремонтні роботи та ті які позначені попереджувальними знаками!

Прес-служба САД у Запорізькій області