Служба автомобільних доріг
у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » Виконання робіт з ремонту та експлуатаційного утримання автодоріг Запорізької області за тиждень з 24.05.2018 по 31.05.2018

Виконання робіт з ремонту та експлуатаційного утримання автодоріг Запорізької області за тиждень з 24.05.2018 по 31.05.2018

     Дорожники Запорізької області докладаючи максимум зусиль виконують свої прямі обов’язки для забезпечення комфортних та безпечних умов проїзду по дорогам загального користування державного значення. Ремонтні роботи на автомобільних дорогах регіону тривають і наразі.

     Так, завдяки роботі підрядних організацій, станом на 31-е червня 2018 року вже ліквідовано 87 307 квадратних метрів пошкодженого дорожнього покриття.

     Лише за цей тиждень, з 24-го по 31-е травня, ліквідовано 14 539 кв.м ямковості на дорогах державного значення.

     Роботи виконували: 18 бригад, а саме: 7 бригад підрядного підприємства ДП «Запорізьккий облавтодор», 3 бригади ТОВ «Юк-Інвест», 3 бригади ТОВ «Сінго», 2 бригади ТОВ «Дорремтехнологія», бригада ТОВ «Ремшляхбуд», бригада ТОВ «Фелікс» та бригада ТОВ «Главспецремстрой». Матеріали для виконання ремонтних робіт постачали 4 асфальтобетонні заводи: Мелітопольський, Василівський, Куйбишевський та АБЗ ТОВ «Ремшляхбуд».

     Ямковій ремонт у цей період виконувався на автомобільних дорогах державного значення з найбільш інтенсивним й навантаженим рухом та на проблемних ділянках в Бердянському, Приморському, Токмацькому, Якимівському, Вільнянському, Новомиколаївському, Пологівському та Запорізькому районах. Роботи виконувались із використанням гарячого асфальтобетону та струменевим методом.

     Крім того, підрядними підприємствами проводяться  роботи з нанесення горизонтальної дорожньої розмітки. Так , станом на 31.05.2018р., нанесено осьову розмітку на автодорогах: 

  • М-18 Харків – Сімферополь – Алушта – Ялта – 133 км;
  • М-14 Одеса – Новоазовськ – 42 км;,
  • Т-08-20 Якимівка – Кирилівка, км…. – 41,6 км;
  •  Н-08 Бориспіль – Дніпро - Запоріжжя (через м. Кременчук) – Маріуполь – 263,3 км.

     Служба автомобільних доріг звертається до водіїв з проханням бути пильними та максимально уважними в місцях проведення дорожніх робіт, дотримуватися вимог Правил дорожнього руху, звертати увагу на попереджувальні знаки та дбати про власну безпеку та безпеку інших.

     Також, Служба автомобільних доріг у Запорізькій області нагадує:

     Під час значного підвищення температури повітря в літній період на автомобільних дорогах Запорізької області з 08:00 до 20:00 годин впроваджено режим обмеження руху великовагових транспортних засобів, загальною вагою понад 24 т і навантаженням на вісь більш ніж 7 т.

    Прес-служба САД у Запорізькій області