Служба автомобільних доріг
у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » Виконання робіт з ремонту та експлуатаційного утримання автодоріг державного значення Запорізької області

Виконання робіт з ремонту та експлуатаційного утримання автодоріг державного значення Запорізької області

     Загалом, для підвищення рівня безпеки дорожнього руху та зниження аварійності на автомобільних дорогах загального користування державного значення області, всього з початку виконання робіт у поточному році, на замовлення Служби автодоріг підрядними підприємствами виконано наступні роботи, а саме:

– встановлено та замінено дорожніх знаків - 1 058 шт.;

– поновлено розмітку на протяжності доріг – 313 км;

 - поновлено розмітку пішохідних переходів – 30 шт, загальною площею 2 500 кв.м;

- встановлено опорі зовнішнього освітлення по м. Василівка – 1,3 км;

– встановлено нового оцинкованого бар’єрного огородження – 1,95 км, в т.ч. 1,3 км в місці концентрації ДТП, м. Василівка;

- відновлено пошкодженого металевого бар’єрного огородження - 0,536 км;

– видалено порослі протяжністю - 83 км;

- ліквідовано ямковості площею 115 657 кв. м, на протяжності понад 730 км. 

     Зокрема, в місці концентрації ДТП на автодорозі М-18 Харків- Сімферополь –Алушта –Ялта, км 341 –км 343 (м.Василівка) проводилися роботи з встановлення штучного освітлення на протязі 1,3 км., виконані роботи з встановлення опор освітлення та  вже влаштовано оцинковану бар’єрну огорожу вздовж опор освітлення. Також виготовлено проектну документацію на влаштування світлофорного обладнання та облаштування перехрестя у м. Василівка на перетині автодороги М-18 та вул. Богдана Хмельницького.

     Служба автомобільних доріг у Запорізькій області звертається до водіїв з проханням бути пильними та максимально уважними в місцях проведення дорожніх робіт, дотримуватися вимог Правил дорожнього руху, звертати увагу на попереджувальні знаки.

     Прес-служба САД у Запорізькій області