Служба автомобільних доріг
у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » Виконання робіт з ремонту та експлуатаційного утримання автодоріг державного значення області за тиждень (з 08.11 по 15.11.2018 р.)

Виконання робіт з ремонту та експлуатаційного утримання автодоріг державного значення області за тиждень (з 08.11 по 15.11.2018 р.)

     У Запорізькій області тривають роботи з підготовки автомобільних доріг до експлуатації в зимовий період. Для покращення стану шляхів в регіоні та забезпечення безпеки руху Службою автомобільних доріг у Запорізькій області спільно з ДП «Запорізький облавтодор» на цьому тижні проводилися роботи з ліквідації аварійної ямковості та виконання комплексу заходів з безпеки дорожнього руху на автомобільних дорогах державного значення області.  

     Так, на замовлення Служби автомобільних доріг у Запорізькій області, підрядним підприємством у період з 08 по 15 листопада 2018р,  проводилися  роботи з ліквідації аварійно-небезпечних ям та вибоїн на двох автомобільних дорогах державного значення Т-08-11 Веселе - /М-18/, км2+300 - км25+973, в Веселівському районі та  М-14 Одеса - Мелітополь – Новоазовськ (на м. Таганрог), км480 - км490, в Приазовському районі.

     Всього було ліквідовано 1 225  кв.м аварійної ямковості.  Роботи виконували 4 бригади філій ДП “Запорізький облавтодор”. Матеріали для виконання ремонту постачав Мелітопольський асфальтобетонний завод.

     Задля підвищення ступеню безпеки дорожнього руху на автомобільних дорогах загального користування державного значення філіями ДП «Запорізький облавтодор», станом на 16.11.2018 р. вже встановлено 711 комплектів тимчасових попереджувальних знаків: 1.13; 7.12 «Слизька дорога» та «Ожеледиця» та на аварійно-небезпечні ділянки автодоріг (підйоми та спуски) завезено протиожеледний матеріал. Також, підрядником проводиться робота з механізованого скошування трави на снігозаносимих ділянках доріг державного значення.

     Наразі, ремонтні роботи тривають і продовжуватимуться при сприятливих погодних умовах і температури повітря.

Прес-служба САД у Запорізькій області