Служба автомобільних доріг
у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » Виконання робіт з ремонту та експлуатаційного утримання автодоріг державного значення області за тиждень

Виконання робіт з ремонту та експлуатаційного утримання автодоріг державного значення області за тиждень

     На автомобільних шляхах Запорізької області продовжується виконання робіт з ліквідації ямковості для забезпечення безпечного руху автотранспорту.

     Так, з початку поточного року шляховики усунули 36 216 кв.м. дефектів дорожнього покриття на майже 308 кілометрах автодоріг та встановили 324  шт. дорожніх знаків. Лише за минулий тиждень, з 26-го квітня по 3-тє травня, підрядними організаціями ліквідовано 5 986 кв.м ямковості.

     Ремонтні роботи виконували: 9 бригад залучених підрядних підприємств, а саме: 3 бригади ТОВ «Юк-Інвест», 2 бригади ТОВ «Дорремтехнологія», 2 бригади ТОВ «Ремшляхбуд», бригада ТОВ ЕГ«Континент» та бригада ТОВ «СІНГО».

     Роботи з ліквідації ямковості на автомобільних дорогах, державного значення виконувались із використанням гарячого асфальтобетону та струменевим методом.

     Ямковій ремонт у цей період виконувався на автомобільних дорогах державного значення з найбільш інтенсивним й навантаженим рухом та на найбільш проблемних ділянках, а саме:

- М-18 Харків – Сімферополь – Алушта – Ялта;

- М-14 Одеса-Мелітополь-Новоазовськ (на Тагонрог);

- Н-08 Бориспіль-Дніпропетровськ-Запоріжжя;

 - Н-15 Запоріжжя – Донецьк;

- Р-37 Енергодар – Василівка.

     Окрім виконання ремонтних робіт, дорожниками області виконувались роботи з покращення стану безпеки дорожнього руху на дорогах загального користування державного значення. Так, з початку поточного року замінено та встановленню 324 дорожніх знаки та 50 напрямних (сигнальних) стовпчиків.  Відремонтовано 591 пог.м бар’єрного огородження. 

      Служба автомобільних доріг звертається до водіїв з проханням бути пильними та максимально уважними в місцях проведення дорожніх робіт, дотримуватися вимог Правил дорожнього руху, звертати увагу на попереджувальні знаки та дбати про власну безпеку та безпеку інших.

     Прес-служба САД у Запорізькій області