Служба автомобільних доріг
у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » Виконання робіт з ремонту автомобільних доріг Запорізької області за тиждень

Виконання робіт з ремонту автомобільних доріг Запорізької області за тиждень

     Сприятливі погодні умови зимового періоду максимально використовуються дорожниками Запорізької області для покращення стану дорожнього покриття. Так,  у період з 14.12.2017р. по 21.12.2017р.,  підрядними організаціями на замовлення Служби автомобільних доріг у Запорізькій області, проводилися роботи з ліквідації аварійної ямковості.

     На цьому тижні, у дні сприятливих погодних умов, ліквідовано 2 220 кв.м аварійної ямковості на дорогах  загального користування місцевого значення.

      Ремонтні роботи виконували, в середньому, 4 бригади, а саме: 2 бригади ДП «Запорізький облавтодор» та 2 бригади підрядного підприємства ТОВ "Дорремтехнологія". Матеріали для виконання ремонтних робіт постачав Бердянський асфальтобетонний завод.

      Ліквідацію аварійної ямковості виконували на найбільш проблемних ділянках автодоріг загального користування, з урахуванням звернень та скарг, що надходять на адресу Служби доріг та на об'єктах, на ремонт яких виділяються кошти з місцевих бюджетів, на умовах співфінасування зі Службою доріг.

      Підрядним підприємством ТОВ "Дорремтехнологія" ремонт здійснювався двома струменевими машинами на дорозі загального користування місцевого значення О080511 Вільнянськ – Славгород в Вільнянському районі. Філіями ДП «Запорізький облавтодор» роботи за цей період проводилися з застосуванням асфальтобетонної суміші на а/д О081976 Чернігівка – Богданівка - до а/д Р-37 в Чернігівському районі. 

      Всього з початку року на дорогах загального користування Запорізької області ліквідовано 412 564 кв.м. ямковості, в т.ч. на дорогах державного значення 178 283 кв.м., на дорогах місцевого значення 234 281 кв.м.     

      Нагадуємо, що аварійна ямковість найчастіше утворюється при частих перепадах температури з “+” на “-” і є потенційно небезпечною для учасників дорожнього руху, адже виникає дуже несподівано.

       У зв’язку з цим та зважаючи на мінливість погодних умов, Служба автомобільних доріг у Запорізькій області закликає водіїв бути уважними на дорогах, не виконувати ризикованих маневрів, дотримуватися дистанції і не розвивати високу швидкість та підготувати свої транспортні засоби до зимової експлуатації й відповідно укомплектувати.

Прес-служба САД у Запорізькій області