Служба автомобільних доріг
у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » Виконання робіт з ліквідації ямковості на 07.09.2017

Виконання робіт з ліквідації ямковості на 07.09.2017

   Виконання робіт з ліквідації ямковості на дорогах загального користування продовжується. Так, вчора 6-го вересня 2017р., на замовлення Служби автомобільних доріг у Запорізькій області на дорогах загального користування, було ліквідовано 3209 кв.м. на дорогах місцевого значення.

     Ремонтні роботи виконували 5 бригад, а саме: підрядного підприємства ТОВ «ЮК-Інвест» - 3, ТОВ "Дорремтехнологія"- 1 та бригада ТОВ «Бердянськстройтрест». Гарячу асфальтобетонну суміш для виконання ремонтних робіт постачав асфальтобетонний завод ТОВ «Бердянськстройтрест».

     Ліквідацію ямковості виконували на найбільш проблемних ділянках автодоріг загального користування державного значення, з урахуванням звернень та скарг, що надходять на адресу Служби доріг та на об'єктах, на ремонт яких виділяються кошти з місцевих бюджетів, на умовах співфінасування зі Службою доріг.

     Підрядним підприємством ТОВ "Юк-Інвест" ремонт здійснювався за допомогою трьох струменевих машин типу «Savalko», на автодорогах загального користування: О081028 М-18 - Троїцьке, в Мелітопольському районі в с. Троїцьке. 

     Також, роботи виконувалися на автодорозі С080608 Добропілля-Успенівка-Малинівка ТОВ "Дорремтехнологія" в с. Успенівка.

     Підрядним підприємством ТОВ «Бердянськстройтрест» проводилися роботи з влаштування вирівнюючого шару з асфальтобетону на автодорозі місцевого значення О081491 Пологи-Кінські Роздори-Андріївка-Нововасилівка-Бердянськ по вул. Володимира Довганюка в м. Бердянськ.     

    Всього з початку року на дорогах загального користування Запорізької області ліквідовано 294 800 кв.м. ямковості, в т.ч. на дорогах державного значення 157 548 кв.м., на дорогах місцевого значення 137 252 кв.м.     

    Служба автомобільних доріг звертається до водіїв з проханням бути пильними та максимально уважними в місцях проведення дорожніх робіт, дотримуватися вимог Правил дорожнього руху, звертати увагу на попереджувальні знаки та дбати про власну безпеку та безпеку інших.

    Також нагадуємо, що з початку червня п.р. на дорогах загального користування, на час спекотної температури повітря (більше 28 градусів ), введено обмеження для руху великовагових транспортних засобів, масою понад 24 т та навантаженням на вісь 7 т, з 8 год. 00 хв. до 20 год. 00 хв.