Служба автомобільних доріг
у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » Відбулась спільна робоча нарада Служби автомобільних доріг у Запорізькій області та підрядних підприємств

Відбулась спільна робоча нарада Служби автомобільних доріг у Запорізькій області та підрядних підприємств

     Вчора, під головуванням начальника Служби автомобільних доріг у Запорізькій області Андрія Івка, відбулась спільна виробнича нарада за участю представників підрядних підприємств, які виконують роботи, як  з поточного середнього ремонту так і з експлуатаційного утримання автомобільних доріг та штучних споруд.

     У ході заходу особливу увагу було приділено питанню якості виконання ремонтно-будівельних робіт. Також, обговорювалися питання своєчасного фінансування та дотримання темпів виконання робіт згідно затверджених графіків. Увагу було приділено і нагальним питанням, які потребують термінового вирішення під час  проведення ремонтних робіт.

     Начальник Служби окремо, зупинився на необхідності забезпечення з боку підрядних організацій належного рівня охорони праці й безпеки працівників та учасників дорожнього руху.

     Наприкінці заходу Андрій Івко, проінформував всіх присутніх, що такі  виробничі наради, відтепер будуть проводитися кожного тижня, з метою забезпечення злагодженої роботи між Службою та підрядниками.  

Прес-служба САД у Запорізькій області