Служба автомобільних доріг
у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » Від стели Чернігівського району в напрямку м. Бердянськ продовжуються роботи з поточного середнього ремонту

Від стели Чернігівського району в напрямку м. Бердянськ продовжуються роботи з поточного середнього ремонту

     На замовлення Служби автомобільних доріг у Запорізькій області, підрядним підприємством ТОВ «Автомагістраль-Південь» продовжуються роботи з поточного середнього ремонту автомобільної дороги Н-30 Василівка - Бердянськ на ділянці км55+082 - км89+526, які було розпочато  04 червеня 2018р.

     Станом на 05.07.2018р. підходять до завершення роботи з фрезерування існуючого асфальтобетонного покриття, вже відфрезеровано – 78 000 кв.м, загальною протяжністю 8,3 км.   На сьогодні, продовжуються  роботи з відновлення основи дорожнього покриття, за технологією «холодного ресайклінгу». Вже влаштовано 47 500  кв.м, протяжністю 5,4 км. Також, проводяться роботи з влаштування вирівнюючого шару асфальтобетону – 42 100 кв. м, загальною протяжністю 4,8 км. Крім того, на цій ділянці автодороги, розпочато роботи з влаштування щебенево-мастикового асфальтобетону (ЩМА-20). Так, за 2 дні виконання робіт підрядником влаштовано 16 600 кв.м, загальною протяжністю майже 2 км.     

     Контроль за ходом виконання робіт здійснюють фахівці відділу якості, технічного контролю та нових технологій, а також  лабораторією Служби автомобільних доріг у Запорізькій області.

     Повідомляємо, що ремонтні роботи виконуються з частковим обмеженням руху автотранспорту.

     У зв’язку з цим, Служба автомобільних доріг у Запорізькій області просить учасників дорожнього руху з розумінням поставитися до тимчасових незручностей і  бути уважними та неухильно виконувати вимоги дорожніх знаків щодо обмеження руху на ділянках проведення ремонтних робіт.

Прес-служба САД у Запорізькій області