Служба автомобільних доріг
у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » В Службі автомобільних доріг у Запорізькій області відбулась нарада з вирішення проблемних питань щодо активізації виконання робіт по об’єкту будівництва «Автотранспортна магістраль через р. Дніпро в м. Запоріжжя»

В Службі автомобільних доріг у Запорізькій області відбулась нарада з вирішення проблемних питань щодо активізації виконання робіт по об’єкту будівництва «Автотранспортна магістраль через р. Дніпро в м. Запоріжжя»

     В приміщенні  Служби  під головуванням начальника Служби автомобільних доріг у Запорізькій області Володимира Кухти відбулась нарада з питань проектування та виконання аварійних робіт на спорудах об’єкту будівництва «Автотранспортна магістраль через р. Дніпро в м. Запоріжжя».

     Від Служби автомобільних доріг у Запорізькій області були присутні: заступник начальника Служби з будівництва Олександр Шандиба, начальник відділу капітального будівництва Іван Савченко та відповідальні фахівці Служби. Також, участь у нараді взяли керівництво генеральної проектної організації ДП «Укрдіпродор»: Антонюк О.В. – в. о. директора ДП «Укрдіпродор», Попов В.О. – заступник директора ДП «Укрдіпродор»,  Попельнюк А.М. - ГІП ДП «Укрдіпродор», Парфесса Г.А. -  головний інженер проекту,  Чебанов В.Т – заступник керівника авторського нагляду, головний фахівець ДП «Укрдіпродор» та представниками субпідрядних проектних організацій, а саме: ДП «Укрдіпробудміст», ТОВ «Підприємство «МАСТ-БУД», ПрАТ «Альпсервіс», ТОВ «Інтерн-Юг».

     Головна мета проведення  спільної виробничої наради – прискорити виконання аварійних робіт на спорудах №4, №5 магістралі, вирішити питання фінансування та вирішити питання прискорення робіт з корегування проекту.     

     На початку заходу начальник Служби автомобільних доріг у Запорізькій області зауважив, що на виконання рішень протоколу наради в Укравтодорі  від 03.10.2017 з питань проектування та виконання аварійних робіт на спорудах магістралі, Службою були надані авансові кошти на закупівлю матеріалів, необхідних для виконання робіт. Підкреслив, шо Служба готова йти назустріч по всіх суперечливих  питаннях та запевнив підрядників, що виконані роботи будуть прийняті та оплачені у найближчі терміни.

     Крім того, у ході наради присутніми були розглянуті та обговорені всі питання винесені на порядок денний та прийняті відповідні рішення. Також, керівникам підрядних підприємств ТОВ «Підприємство «Маст-Буд», ПрАТ «Альпсервіс» та ТОВ «Інтерн-Юг» було надано завдання - скласти та в найближчі терміни надати до Служби календарні графіки виконання робіт.

     Наприкінці заходу Володимир Кухта наголосив, що підрядні організації повинні активізувати здачу виконаних робіт, та до кінця бюджетного року відпрацювати отримані авансові кошти. Проектувальникам - забезпечити своєчасне надання необхідної робочої документації для виконання робіт у поточному році та прискорити темпи корегування стадії «Проект».  

Прес-служба САД у Запорізькій області