Служба автомобільних доріг
у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » УВАГА! УСКЛАДНЕННЯ ПОГОДНИХ УМОВ 10-11 СІЧНЯ 2019 РОКУ

УВАГА! УСКЛАДНЕННЯ ПОГОДНИХ УМОВ 10-11 СІЧНЯ 2019 РОКУ

     10 СІЧНЯ: у південних і в східних областях пориви вітру 15-20 м/с, хуртовини, Одеська, Миколаївська та Херсонська область – сніг з переходом в дощ, ожеледь, налипання мокрого снігу. Значний сніг у Запорізькій області.

     11 СІЧНЯ: по всій країні крім заходу і півночі пориви вітру 15-20 м/с, у центральних та східних областях сніг і дощ, місцями ожеледь. В Кіровоградській, Черкаській, Полтавській, Дніпропетровській, Харківській, Донецькій та Луганській областях місцями значний мокрий сніг, хуртовини (приріст снігового покриву 10-15 см); у південних областях опади переважно у вигляді дощу.

       Ускладнення погодних умов відповідають першому (жовтому) рівню небезпеки.

     Зважаючи на мінливість погодних умов, Служба автомобільних доріг у Запорізькій області закликає водіїв бути обережними під час руху за складних погодних умов та чітко дотримуватися Правил дорожнього руху: користуватися пасками безпеки, дотримуватися безпечної дистанції та інтервалу, не перевищувати швидкість. Крім того, Служба автодоріг рекомендує водіям під час сильного погіршення погодних умов по можливості утриматися від поїздок на далекі відстані, а в разі гострої необхідності – збиратися у дорогу відповідально.

     Обов’язково перевірте технічний стан авто, подбайте про встановлення на своїх автомобілях шин з зимовим малюнком протектору та запас палива. 

     Водіям великовагових транспортних засобів необхідно мати зимову гуму, упори противідкатні, ланцюги протиковзання.

   Служба автомобільних доріг у Запорізькій області звертаються до водіїв, з проханням - при виникненні надзвичайних ситуацій на автомобільних дорогах загального користування Запорізької області, негайно повідомити оператора диспетчерської служби за тел. (061) 787-64-30 та при можливості не продовжувати рух по цій ділянці дороги, а зачекати на ділянках відстою транспортних засобів та дати можливість проїхати техніці для обробки ділянки.