Служба автомобільних доріг
у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » У Запорізькій області триває планове обстеження автодоріг державного значення

У Запорізькій області триває планове обстеження автодоріг державного значення

     З метою визначення стану експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування державного значення, після закінчення літнього сезону і належної підготовки їх до зимового періоду експлуатації, у період з 01 до 28 жовтня 2018р. розпочато проведення осіннього комісійного огляду автодоріг.

     До складу комісії увійшли представники Служби автомобільних доріг у Запорізькій області, ДП «Запорізький облавтодор», підрозділів УПД ГУНП України у Запорізькій області.

     З 01 по 07 жовтня було проведено підготовчий етап, за цей час  фахівцями було визначено склад комісії та складено спільні графіки комісійних обстежень.

     З 8-го по 28 жовтня, триває практичній етап, під час якого фахівці перевіряють автомобільні дороги загального користування державного значення області та залізничні переїзди щодо їх придатності до експлуатації після літнього періоду та задля визначення необхідних об'ємів ремонтних робіт при підготовці їх до зимового періоду експлуатації.

     Особливу увагу під час обстеження приділяється ділянкам доріг з підвищеним ступенем небезпеки: місцям концентрації ДТП, аварійно-небезпечним ділянкам, пішохідним переходам, відповідності встановлення знаків маршрутного орієнтування схемам організації дорожнього руху.

     За результатами обстеження буде складено відповідні акти, в яких зафіксовано виявлені недоліки та терміни їх усунення.

Прес-служба САД у Запорізькій області