Служба автомобільних доріг
у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » У Запорізькій області наступного року продовжать ремонтувати дороги Н-08, Н-30 та М-18

У Запорізькій області наступного року продовжать ремонтувати дороги Н-08, Н-30 та М-18

     У Державному агентстві автомобільних доріг України проходить захист планів Служб автодоріг в областях щодо будівництва, реконструкції та ремонтів на 2019 рік. Наразі, відбувається розгляд планів Запорізької області на наступний рік.

     Як і було заплановано Службою автомобільних доріг у Запорізькій області, цього року повністю завершено роботи з поточного середнього ремонту на ділянці дороги Н-08 Бориспіль Дніпро - Запоріжжя (через м. Кременчук) – Маріуполь, від кордону із Дніпропетровською областю до м. Запоріжжя.  

     Також, на автодорозі Н-08 в напрямку Запоріжжя – Маріуполь, виконано роботи з поточного середнього ремонту на 3-х ділянках: від  с. Таврійське до залізничного переїзду біля с. Комишуваха, від с. Преображенка через м.Оріхів та в Пологівському районі.

     Також  у 2018 році, частково проведено поточний середній ремонт дороги Н-30 Василівка – Бердянськ, на ділянці від стели Чернігівського району в напрямку м. Бердянськ (за рахунок коштів «митного експерименту»).

     Крім того до кінця 2018 р. планується завершення основних робіт з капітального ремонту існуючого мостового переходу через р. Суха Балка на  автомобільній дорозі М-18 Харків-Сімферополь-Алушта-Ялта (км 323).

     У 2019 році, основну увагу буде приділено ремонту дороги Н-08, де будуть проводитися ремонти відповідно до маршрутного принципу від Запоріжжя – до кордону із Донецькою областю. Також,  планується завершення робіт з поточного середнього ремонту автодороги  Н-30 Василівка - Бердянськ на ділянці  км 55+082 - км 89+526 та завершення робіт з влаштування дорожнього покриття на автодорозі М-18 Харків-Сімферополь-Алушта-Ялта, на ділянці км 322+700-км 323+022 (мост через р. Суха Балка).

Прес-служба САД у Запорізькій області