Служба автомобільних доріг
у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » Ще одна ділянка траси Бориспіль – Маріуполь стає безпечною та сучасною

Ще одна ділянка траси Бориспіль – Маріуполь стає безпечною та сучасною

     На другому об’єкті з поточного середнього ремонту автодороги Н-08 Бориспіль -Дніпро - Запоріжжя (через м. Кременчук) - Маріуполь на ділянці км 450+455 – км 474+193, підрядним підприємством ТОВ "ОНУР КОНСТРУКЦІОН ІНТЕРНЕШНЛ" роботи було розпочато 20.09.2017р. Роботи тривають у посиленому темпі.

     Так, станом на 7-ме листопада 2017 р.. виконані роботи з фрезерування асфальтобетонного покриття  -  81 420 кв. м по правому проїзду. Продовжуються роботи з влаштування вирівнюючого шару асфальтобетону - 81 420 кв. м загальною протяжністю 8,2 км. Влаштовано верхній шар покриття ЩМА-20 на площі 81 062 кв. м, протяжністю 7 км. Зокрема, через 2 дні планується завершити влаштування верхнього шару покриття та відкрити рух по правому проїзду вищезазначеної дороги. Також, проводяться роботи з нанесення дорожньої розмітки за новітніми технологіями. На сьогодні, вже нанесено майже 6 км осьової лінії з застосуванням холодного термопластику. Треба зазначити, що використання цього методу доцільно використовувати на новому покритті, так як функціональна довговічність розмітки, що виконана пластиком становить не менше одного року. 

     Крім того, на сьогодні вже розпочато роботи з ремонту лівого проїзду. Так, по лівому проїзду автодороги тривають роботи з фрезерування  асфальтобетонного покриття, вже виконано - 11 050 кв.м. Також, підрядниками на цьому тижні заплановано розпочати виконання робіт з влаштування вирівнюючого шару асфальтобетону по лівому проїзду від межі Дніпропетровської області в напрямку до м. Запоріжжя.

     Матеріали для виконання ремонтних робіт із використанням гарячого асфальтобетону постачає асфальтобетонний завод ТОВ "ОНУР КОНСТРУКЦІОН ІНТЕРНЕШНЛ".

     Щоденний контроль за ходом виконання робіт здійснюють фахівці відділу якості, технічного контролю та нових технологій Служби автомобільних доріг у Запорізькій області.

 

Прес-служба САД у запорізькій області