Служба автомобільних доріг
у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » Рух автотранспорту по шляхопроводу через залізницю на а/д М-18 у Шевченківському районі м. Запоріжжя відкрито. Фотозвіт

Рух автотранспорту по шляхопроводу через залізницю на а/д М-18 у Шевченківському районі м. Запоріжжя відкрито. Фотозвіт

     Відсьогодні, на замовлення Служби автомобільних доріг у Запорізькій області підрядниками було завершено роботи з влаштування асфальтобетонного покриття по правому проїзду шляхопроводу через залізницю на а/д М-18 Харків-Сімферополь-Алушта-Ялта, км 288+970 та відкрито рух автотранспорту.

     Підготовчі роботи на об’єкті було розпочато 3-го травня поточного року,  для аварійного ремонту правого проїзду шляхопроводу. У зв’язку з тим було перекрито рух автотранспорту на вищезазначеній ділянці на весь час виконання ремонтних робіт. Всі визначені роботи мали складну технологію та тривалий період виконання.

     Станом на 28 вересня 2018р, підрядними підприємствами було виконано необхідний комплекс аварійних робіт по правому проїзду мосту для відновлення його працездатності.

     Так, на сьогодні повністю відновлено рух по правому проїзду шляхопроводу через залізницю на а/д М-18 Харків-Сімферополь-Алушта-Ялта, км 288+970.

     Нажаль через обмежене фінансування у 2018р., не було проведено ремонтні роботи з відновлення асфальтобетонного покриття на підходах до шляхопроводу. Виконання робіт з відновлення покриття на підходах заплановано виконати за умов достатнього фінансування у 2019 році.

     Нагадаємо, що шляхопровід через залізницю на а/д М-18 Харків-Сімферополь-Алушта-Ялта, км 288+970 був побудований ще у 1954 році та давно вичерпав свій термін експлуатації. Під час комісійного огляду шляхопроводу були виявлено велику кількість  аварійних пошкоджень конструкцій мосту.

Прес-служба САД у Запорізькій області