УКРАВТОДОР

Державне агентство автомобільних доріг України

» Прес-центр » Новини » Розпочав роботу штаб Державного агентства автомобільних доріг України з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на автомобільних дорогах державного значення

Розпочав роботу штаб Державного агентства автомобільних доріг України з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на автомобільних дорогах державного значення

У зв'язку з очікуваним ускладненням погодних умов: опадів у  вигляді снігу при сильних поривах вітру з можливістю проходження активних циклонів,  штаб Укравтодору розпочав свою роботу.

2 грудня у Державному агентстві автомобільних доріг України розпочав свою роботу Штаб, за участі  уповноважених представників Укравтодору, управління організації реагування на надзвичайні ситуації та координації аварійно-рятувальних формувань ДСНС, Національної поліції України, ПАТ «ДАК «Автомобільні дороги України», Державної служби України з безпеки на транспорті, Київської обласної державної адміністрації, Київської міської державної адміністрації, Асоціації міжнародних автомобільних перевізників.

В ході  засідання порушувались питання організації роботи Штабу з ліквідації наслідків НС, міжвідомчої взаємодії, які потребують врахування в роботі Штабу з ліквідації наслідків НС.

На виконання доручення Укравтодору Службами автомобільних доріг в областях приведено в готовність власні сили і засоби необхідні для забезпечення безперебійних та безпечних умов руху автомобільними дорогами державного значення, забезпечено чергування та роботу спецтехніки на найбільш проблемних ділянках автомобільних доріг загального користування державного значення,  до початку та в період негоди, для виконання превентивних заходів для недопущення виникнення ожеледиці та накопичення снігу, окрім цього посилено роботу диспетчерських служб.

Взаємодія органів і підрозділів Укравтодору, Укртрансбезпеки,  Національної поліції, ДСНС і місцевих органів виконавчої влади здійснюється відповідно до Плану взаємодії цих відомств, затвердженого  Віце-прем’єр-міністром України Г. Г. Зубко від 30 січня 2018 року.

Для отримання інформації про стан проїзду та оперативного реагування на надзвичайні ситуації на автомобільних дорогах області працює цілодобово гаряча лінія: (044) 287 11 40.

Нагадуємо водіям, де можна перечекати негоду. Перелік майданчиків відстою автотранспорту на дорогах державного значення