Служба автомобільних доріг
у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » Роботи з поточного середнього ремонту тривають у посиленому темпі

Роботи з поточного середнього ремонту тривають у посиленому темпі

     На автодорозі державного значення Н-08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя (через м. Кременчук) – Маріуполь, тривають роботи з поточного середнього ремонту. Підрядним підприємством ТОВ «ОНУР КОНСТРУКЦІОН ІНТЕРНЕШНЛ» виконуються роботи на двох ділянках автодороги.

     На першому об’єкті поточного середнього ремонту на дорозі Н-08, км 450+455 – км 474+193 (від межі Дніпропетровської області до м. Запоріжжя) повністю завершено роботи по основному проїзду. Станом на 01 червня 2018р., підходять до завершення роботи з благоустрою автомобільної дороги, а саме: з влаштування зупиночних та посадових майданчиків, з укріплення розділяючої смуги руху, а також нанесення дорожньої розмітки та встановлення нових дорожніх знаків.

     На другому об’єкті поточного середнього ремонту автодороги Н-08, км 499+489 - км 535+789; км 548+108 - км 573+089, вищезазначеним підрядним підприємством роботи було розпочато 16 травня 2018р. Роботи виконуються на ділянці від с. Таврійське в напрямку м. Запоріжжя. 

     Станом на 01.06.2018р., підрядником продовжуються роботи з фрезерування існуючого асфальтобетонного покриття, вже відфрезеровано - 32 000 кв.м. Також, з метою відновлення основи дорожнього покриття проводяться роботи з регенерації шарів дорожнього одягу за технологією «холодного ресайклінгу». Вже влаштовано 31 000 кв.м. Разом з тим, проводяться роботи з влаштування вирівнюючого шару асфальтобетону. На сьогодні укладено - 14 800 кв. м.

     Нагадаємо, що на сьогодні тривають роботи з поточного середнього ремонту на 4-х ділянках вищезазначеної автомобільної дороги.  

     Щоденний контроль за ходом виконання робіт здійснюють фахівці відділу якості, технічного контролю та нових технологій Служби автомобільних доріг у Запорізькій області.

     Служба автомобільних доріг у Запорізькій області просить учасників дорожнього руху з розумінням поставитися до тимчасових незручностей і  бути уважними та неухильно виконувати вимоги дорожніх знаків щодо обмеження руху на ділянках проведення ремонтних робіт.

Прес-служба САД у Запорізькій області