Служба автомобільних доріг
у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » Роботи з поточного середнього ремонту на ділянці автомобільної дороги Н-08, від межі Дніпропетровської області до м. Запоріжжя завершуються з випередженням графіку

Роботи з поточного середнього ремонту на ділянці автомобільної дороги Н-08, від межі Дніпропетровської області до м. Запоріжжя завершуються з випередженням графіку

     18 травня 2018р., на автодорозі загального користування державного значення Н-08 Бориспіль – Дніпро - Запоріжжя (через м. Кременчук) – Маріуполь на ділянці км 450+455 – км 474+193 повністю завершено роботи по основному проїзду.

     Станом на 23-е травня 2018 р., підрядним підприємством ТОВ «ОНУР КОНСТРУКЦІОН ІНТЕРНЕШНЛ» також завершено роботи з влаштування 25 з’їздів передбачених проектом виконання робіт. На сьогодні, підходять до завершення роботи з благоустрою автомобільної дороги, а саме: з влаштування зупиночних та посадових майданчиків, з укріплення розділяючої смуги руху, а також нанесення дорожньої розмітки та встановлення нових дорожніх знаків.

     Нагадаємо, що 18 вересня 2017 Служба автомобільних доріг в Запорізькій області уклала договір з ТОВ "ОНУР Конструкціон Інтернешнл" на виконання робіт з ремонту автомобільної дороги Н-08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя (через Кременчук) - Маріуполь на ділянці км450 + 455 - км474 + 193. Згідно договору термін завершення робіт - грудень 2018р.

 

Прес-служба САД у Запорізькій області