Служба автомобільних доріг
у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » Роботи з поточного середнього ремонту автодороги Н-08, на ділянці Дніпро –Запоріжжя виконуються у три зміни

Роботи з поточного середнього ремонту автодороги Н-08, на ділянці Дніпро –Запоріжжя виконуються у три зміни

     Наразі, підрядним підприємством ТОВ "ОНУР КОНСТРУКЦІОН ІНТЕРНЕШНЛ" роботи проводяться по правому проїзду, від межі Дніпропетровської області в напрямку до м. Запоріжжя.

     Станом на 2-е травня 2018 р., підходять до завершення роботи з фрезерування існуючого асфальтобетонного покриття, вже відфрезеровано 90 000 кв.м., загальною протяжністю 10,2 км. Продовжуються роботи з влаштування вирівнюючого шару асфальтобетонного покриття, вже влаштовано78 000кв.м, протяжністю 9 км. А також, продовжуються роботи з влаштування верхнього шару покриття із щебенево–мастикового асфальтобетону (ЩМА–20) товщиною 5см. На сьогодні вже влаштовано 75 000 кв. м., загальною протяжністю 8 км. Крім того, ведуться роботи з укріплення узбіч на вже відремонтованих ділянках дороги.

    Нагадуємо, що на час виконання робіт, на ділянці автодороги Н-08 Бориспіль – Дніпро - Запоріжжя (через м. Кременчук) - Маріуполь, км459+850 – км467+850, де проводяться ремонтні роботи, діє обмеження руху по окремих смугах. Організовано потік транспорту по смузі зустрічного руху, знижено швидкісний режим. Усі зміни у дорожньому русі на ділянках проведення робіт позначено відповідними технічними засобами організації безпеки дорожнього руху. Про відновлення руху автотранспорту буде повідомлено додатково. 

     Служба автомобільних доріг, просить вибачення за тимчасові незручності, пов’язані із ремонтними роботами та закликає усіх учасників дорожнього руху дотримуватись правил та швидкісного режиму, особливо в місцях де працює дорожня техніка.

Прес-служба САД у Запорізькій області