Служба автомобільних доріг
у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » Привітання з Днем будівельника!

Привітання з Днем будівельника!

Шановні працівники будівельної галузі!

   

Від імені колективу Служби автомобільних доріг у Запорізькій області щиро вітаю Вас із професійним святом!

     Всіх тих, хто створює красу та комфорт в наших містах. Всіх будівельників, проектувальників, майстрів, виконробів, мостобудівників і володарів інших будівельних спеціальностей, вітаємо з професійним святом – Днем Будівельника.

      Щиро дякую вам за нелегку працю і професіоналізм. За те, що ви зберігаєте вірність професії. Саме ви даруєте людям радість, прокладаючи шлях добрих справ і починань. Ваша справа ніколи не втратить свого значення, ніколи не стане непотрібною.

     Нехай День Будівельника надихає вас на нові професійні досягнення, успішну реалізацію проектів, підкорення нових висот!

     Окремо хочу привітати мостобудівників, адже вони працюють не заради визнання. Їм доставляє радість почуття причетності до великої справи творення, коли їх волі підкоряються річки. Віримо, що «могутня річка» підкоріться нашім мостовикам і саме вони втілять в життя найзаповітнішу мрію усіх мешканців міста - завершать будівництво автотранспортної магістралі через р. Дніпро у м. Запоріжжя.

      Зичу вам здоров’я, успіхів і натхнення! Нехай ваша праця приносить вам радість і достаток, людям – затишок зручних осель, а нашій країні – процвітання!

    З повагою,

    Начальник Служби автомобільних доріг

у Запорізькій області

     В.М. Кухта