Служба автомобільних доріг
у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » Проведення Тижня з безпеки дорожнього руху в період з 13 по 19 листопада 2017 року на автомобільних дорогах загального користування у Запорізькій області

Проведення Тижня з безпеки дорожнього руху в період з 13 по 19 листопада 2017 року на автомобільних дорогах загального користування у Запорізькій області

     Служба автодоріг у Запорізькій області є балансоутримувачем автомобільних доріг загального користування області і несе відповідальність за безпеку дорожнього руху та експлуатаційний стан майже 7 тис. км доріг.

     У рамках десятиліття дій з БДР 2011 – 2020 рр., проголошеного Резолюцією Генеральної Асамблеї ООН №64/255 від 10.05.2010 року, з метою забезпечення виконання даної програми, Міністерство охорони здоров’я України за підтримки Міністерства інфраструктури виступило ініціатором проведення в Україні щорічного Тижня з безпеки дорожнього руху. В поточному році такий захід буде проведено в період з 13 по 19 листопада.

     У вказаний період Службою заплановано ряд заходів із забезпечення безпеки дорожнього руху в місцях розташування шкільних закладів, на маршрутах пересування шкільних автобусів, пішохідного руху школярів, на ділянках автодоріг з підвищеною небезпекою тощо.

     Також буде проведена позапланова інвентаризація технічних засобів регулювання дорожнього руху на об’єктах дорожньої інфраструктури. В разі виявлення фактів відсутності дорожніх знаків, їх недостатньої видимості, пошкоджень конструкцій, втрати естетичного вигляду і т.д., будуть вжиті заходи по ліквідації таких недоліків.

     Підсумовуючи вищезазначене Служба автодоріг звертається до всіх учасників дорожнього руху долучитись до проведення Тижня з безпеки ДР, у вказаний період і не тільки суворо дотримуватись вимог ПДР, бути толерантними один до одного, не допускати випадків неповаги до пішоходів, тим більше до дітей.

     Сподіваємось на розуміння та плідну співпрацю.

     Бажаємо всім учасникам дорожнього руху безаварійних, безпечних та комфортних поїздок і пересувань.

     Про результати проведення вищезазначених заходів буде повідомлено додатково.

Прес-служба САД у Запорізькій області