Служба автомобільних доріг
у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » Продовжуються роботи з поточного середнього ремонту на автомобільних дорогах загального користування державного значення Запорізької області

Продовжуються роботи з поточного середнього ремонту на автомобільних дорогах загального користування державного значення Запорізької області

     Ще на двох ділянках автомобільної дороги державного значення Н-08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя(через м. Кременчук) – Маріуполь, на початку травня місяця поточного року було розпочато роботи з поточного середнього ремонту.

     Так, підрядна організація  ТОВ «Автомагістраль - Південь» проводить роботи на автодорозі Н-08, км 548+108 – км 573+089 на ділянці від с. Преображенка до м. Оріхів..  Роботи було розпочато 3 травня 2018р.

     Станом на 10 травня 2018р., виконано роботи з фрезерування  непридатного для подальшої експлуатації асфальтобетонного покриття загальною протяжністю 2 км  на площі 18 000 кв. м. Також, тривають роботи з демонтажу бортового каменю. Після завершення робіт з фрезерування підрядником будуть проведені роботи з регенерації шарів дорожнього одягу за технологією «холодного ресайклінгу» з метою відновлення основи дорожнього покриття. Вже після чого будуть виконуватися роботи з влаштування шарів дорожнього одягу.

     Загалом в поточному році заплановано виконати поточний середній ремонт 7 км  зазначеної ділянки автомобільної дороги.

     Також, на цій дорозі, на ділянці км 573+089 – км 667+089, поблизу с. Кінські Роздори підрядною організацією ТОВ «Шляхове будівництво «Альтком» відновлено  роботи з поточного середнього ремонту, які було розпочато ще в серпні минуло року. У  2017 р., були виконані роботи з влаштування основи дорожнього одягу.

     На сьогодні, проводяться підготовчі роботи для влаштування вирівнюючого шару асфальтобетону.

     Служба автомобільних доріг у Запорізькій області звертається до водіїв з проханням бути уважними та дотримуватись обмежень швидкісного режиму, введених на ділянках проведення ремонтних робіт.

Прес-служба САД у Запорізькій області