Служба автомобільних доріг
у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » Продовжуються роботи на шляхопроводі через залізницю на а/д М-18 у Шевченківському районі м. Запоріжжя

Продовжуються роботи на шляхопроводі через залізницю на а/д М-18 у Шевченківському районі м. Запоріжжя

     Нагадаємо, що у квітні місяці 2018р., спеціалізованою мостобудівельною організацією на замовлення Служби автодоріг було проведено аварійні роботи з експлуатаційного утримання, а саме: з відновлення проїзної здатності та відкрито рух автотранспорту по лівому проїзду шляхопроводу через залізницю на а/д М-18 Харків-Сімферополь-Алушта-Ялта, км 288+970.  

     3 травня поточного року, підрядним підприємством було розпочато підготовчі роботи для ремонту правого проїзду шляхопроводу, у зв’язку  з чим було перекрито рух автотранспорту на вищезазначеній ділянці на весь час виконання ремонтних робіт.

     Так, станом на 16 травня 2018р, підрядником вже проведено роботи з розбирання аварійних ділянок асфальтобетонного покриття та з розбирання захисного шару бетону на прогоновій будові мосту та на підходах. Демонтовані перехідні плити для можливості засипання промоїн, які утворилися через розмиви дощовими водами на сполученні.

     Також, на сьогодні вже проведено роботи з підготовки аварійних ділянок для поновлення захисного шару бетону на прогоновій будові шляхопроводу. Розібрано конструкції частково зруйнованого залізобетонного колесовідбійника.

     Найближчим часом мостобудівельною організацією будуть проведені роботи з влаштування монолітного залізобетонного лежню з влаштуванням гідроізоляції захисного шару бетону та поновленням армування.

     Про закінчення ремонтних робіт і відновлення руху автотранспорту буде повідомлено додатково.

 

Прес-служба САД у Запорізькій області