Служба автомобільних доріг
у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » Про стан доріг загального користування станом на 08 год. 00 хв. 14.02.2018 р. по Запорізькій області

Про стан доріг загального користування станом на 08 год. 00 хв. 14.02.2018 р. по Запорізькій області

     На ранок 14-го лютого 2018р.,  температура повітря по області становить від -1 до -5 градусів за Цельсієм. Без опадів. Покриття автодоріг: місцями  засніжене, місцями ожеледиця, оброблене протиожеледними матеріалами. Проїзд усіма дорогами загального користування Запорізької області забезпечено. 

      Дорожні служби працюють в штатному режимі, виконуються планові роботи з зимового утримання. Проводиться роботи з розчищення та обробки автодоріг протиожиледними матеріалами. Для виконання робіт задіяно 46 дорожніх робітників та 37 одиниць спецтехніки.

     Протягом доби на обробку витратили: 9 т солі та 849 т піщано-соляної суміші.

     На даний час, заходи з забезпечення безпечного проїзду тривають.

     Зважаючи на мінливість погодних умов, Служба автомобільних доріг у Запорізькій області закликає водіїв бути максимально обережними під час руху  та чітко дотримуватися Правил дорожнього руху.

     Служба автомобільних доріг у Запорізькій області звертаються до водіїв, з проханням - при виникненні надзвичайних ситуацій на автомобільних дорогах загального користування Запорізької області, негайно повідомити оператора диспетчерської служби за тел. (061) 787-64-30 та при можливості не продовжувати рух по цій ділянці дороги, а зачекати на ділянках відстою транспортних засобів та дати можливість проїхати техніці для обробки ділянки.

Прес-служба САД у Запорізькій області