Служба автомобільних доріг
у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » Працівники Служби автомобільних доріг, напередодні Дня пам’яті і примирення та Дня Перемоги вшанували пам`ять загиблих

Працівники Служби автомобільних доріг, напередодні Дня пам’яті і примирення та Дня Перемоги вшанували пам`ять загиблих

     Сьогодні, у Запоріжжі біля пам’ятного знака «Воїнам-автомобілістам і дорожникам» відбувся святковий мітинг присвячений Дню Перемоги 9 травня. Керівники Запорізької обласної державної адміністрації, Служби автомобільних доріг у Запорізькій області, ДП «Запорізький облавтодор» та Запорізької обласної організації профспілки працівників шляхового господарства привітали ветеранів зі святом дня Перемоги та вшанували пам'ять людей, котрі мужньо та самовіддано наближали цей день.

     - Свято 9 Травня має свої традиції, які допомагають не забувати нащадкам про подвиги ветеранів. В день Великої Перемоги ми говоримо Вам велике спасибі за подвиг і самовідданість, бажаємо здоров'я, довгих років життя, матеріального благополуччя і всього самого - самого найкращого. Через десятиліття ми сумуємо і віддаємо данину безмірної поваги і пам'яті всім тим, хто пройшов усі тяготи війни, хто помирав, але не здавався, хто звершив військовий і трудовий подвиг заради мирного майбутнього своїх нащадків. Низький земний уклін усім ветеранам, які воювали на полях битв, самовіддано трудився в тилу. Вічна пам'ять всім полеглим в боях за Батьківщину!, - зазначив начальник Служби автомобільних доріг у Запорізькій області Андрій Івко.

     В свою чергу, заступник заступник  Голови Запорізької обласної державної адміністрації Віктор Скобліков подякував співробітникам Служби автомобільних доріг у Запорізькій області, які з року в рік напередодні святкового заходу влаштовують суботники по прибиранню території біля пам'ятника "Воїнам - автомобілістам і дорожникам" та в смузі відведення автодороги державного значення М - 18 Харків - Сімферополь - Алушта - Ялта. Та протягом всього року підтримують в належному стані пам’ятний знак та прилеглу територію.

     - Для всіх нас, День Перемоги - це велике свято і в той же час день скорботи Пам’ятати, турбуватися про тих, хто знає справжню ціну Перемоги – найменше, чим можемо віддячити ветеранам за їхній подвиг! – зауважив Віктор Скобліков.

     Наприкінці заходу всі присутні вшанували пам'ять загиблих воїнів хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам’ятника «Воїнам - автомобілістам і дорожникам».

 

     Прес-служба САД у Запорізькій області