Служба автомобільних доріг
у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » Понад 10 тисяч кв. м ямковості ліквідовано дорожниками Запорізької області за тиждень

Понад 10 тисяч кв. м ямковості ліквідовано дорожниками Запорізької області за тиждень

     Так, на цьому тижні, з 03-го по 10-те травня 2018р., підрядними організаціями ліквідовано 10 080 кв.м ямковості на дорогах загального користування державного значення.

     Ремонтні роботи виконували: 18 бригад підрядних підприємств, а саме: 7 бригад ДП «Запорізькій облавтодор», 3 бригади ТОВ «Юк-Інвест», 3 бригади ТОВ «СІНГО», 2 бригади ТОВ «Дорремтехнологія», 2 бригади ТОВ «Ремшляхбуд», бригада ТОВ ЕГ«Континент».

     Гарячу асфальтобетонну суміш для виконання ремонтних робіт постачали 3 асфальтобетонні заводи: Василівський, Мелітопольський та АБЗ ТОВ «Ремшляхбуд».

     Роботи з ліквідації ямковості на автомобільних дорогах, державного значення виконувались із використанням гарячого асфальтобетону та струменевим методом.

     Ямковій ремонт у цей період виконувався на автомобільних дорогах державного значення з найбільш інтенсивним й навантаженим рухом та на найбільш проблемних ділянках, а саме:

- М-18 Харків – Сімферополь – Алушта – Ялта;

- М-14 Одеса-Мелітополь-Новоазовськ (на Тагонрог);

- Н-08 Бориспіль-Дніпропетровськ-Запоріжжя;

- Н-15 Запоріжжя – Донецьк;

- Н-30 Василівка – Бердянськ; 

- Р-37 Енергодар – Василівка.

     Так, з початку поточного року дорожники усунули 46 296 кв.м. дефектів дорожнього покриття на майже 375 кілометрах автодоріг.

     Служба автомобільних доріг звертається до водіїв з проханням бути пильними та максимально уважними в місцях проведення дорожніх робіт, дотримуватися вимог Правил дорожнього руху, звертати увагу на попереджувальні знаки та дбати про власну безпеку та безпеку інших.

Прес-служба САД у запорізькій області