Служба автомобільних доріг
у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » Поки дозволяють погодні умови продовжуються роботи з поточного середнього ремонту автодороги загального користування національного значення Н-08 Бориспіль – Маріуполь

Поки дозволяють погодні умови продовжуються роботи з поточного середнього ремонту автодороги загального користування національного значення Н-08 Бориспіль – Маріуполь

     Станом на 20-те грудня 2017р., у дні сприятливих погодних умов, а саме: бездощової погода та інших опадів, продовжуються роботи на 2-х об’єктах з поточного середнього ремонту на автодорозі Н-08 Бориспіль – Дніпро - Запоріжжя (через м. Кременчук) – Маріуполь.

     Так у Пологівському районі на ділянці від села Кінські Роздори в бік Більмацького району вищезазначеної дороги, ремонтні роботи виконує ТОВ «Шляхове будівництво «АЛЬТКОМ». Роботи було розпочато 15.08.2017 року.

     На сьогодні, роботи з регенерації нижніх шарів основи покриття методом холодного ресайклінгу вже завершено на 100%. Вищезазначеним методом виконано 149 000 кв. м, загальною протяжністю 14,6 км.

      Станом на 19-те грудня, продовжуються роботи з влаштування вирівнюючого шару асфальтобетону, вже укладено 35 000 кв.м, загальною протяжністю 4,5 км. 

     На другому об’єкті з поточного середнього ремонту автодороги Н-08 Бориспіль -Дніпро - Запоріжжя (через м. Кременчук) - Маріуполь на ділянці км 450+455 – км 474+193, підрядним підприємством ТОВ "ОНУР КОНСТРУКЦІОН ІНТЕРНЕШНЛ" роботи було розпочато 20.09.2017р.

     Станом на 19-те грудня 2017р., тривають роботи по лівому проїзду автодороги. На сьогодні, вже укладено 169 000 кв. м вирівнюючого шару асфальтобетону, протяжністю 8,1 км та влаштовано 128 000 верхнього шару покриття ЩМА-20, загальною протяжністю 5 км.   

     Матеріали для виконання ремонтних робіт із використанням гарячого асфальтобетону постачає асфальтобетонний завод ТОВ "ОНУР КОНСТРУКЦІОН ІНТЕРНЕШНЛ".

     Нагадаємо, що роботи з поточного середнього ремонту по правому проїзду автодороги Н-08 на ділянці від межі Дніпропетровської області в напрямку до м. Запоріжжя, загальною протяжністю 8,2 км, вже виконані на 100% та відкрито рух автотранспорту.

     Щоденний контроль за ходом виконання робіт здійснюють фахівці відділу якості, технічного контролю та нових технологій Служби автомобільних доріг у Запорізькій області.

     Прес-служба САД у запорізькій області