Служба автомобільних доріг
у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » НАГАДУВАННЯ ЩОДО ОБМЕЖЕННЯ РУХУ ВЕЛИКОВАГОВОГО ТРАНСПОРТУ ВДЕНЬ!

НАГАДУВАННЯ ЩОДО ОБМЕЖЕННЯ РУХУ ВЕЛИКОВАГОВОГО ТРАНСПОРТУ ВДЕНЬ!

     З 1 червня 2017р. в Запорізькій області діють обмеження руху для великогабаритних транспортних засобів, масою понад 24 т та навантаженням на вісь 7 т., на час спекотної температури повітря (більше 28 градусів ). Заборона діє з 8-ї ранку до 8-ї вечора.

     Причиною таких вимушених заходів - висока температура повітря в літній період, яка призводить до нагрівання асфальтобетонного покриття. За даними науковців, при температурі плюс 28 градусів за Цельсієм дорожнє покриття нагрівається до плюс 40—42 градусів. В результаті погіршуються його міцнісні характеристики. Відповідно рух великовагового транспорту за таких умов спричиняє катастрофічні руйнування дорожнього полотна.

     На території Запорізької області вже встановлені відповідні дорожні знаки та інформаційні панно, облаштовано місця відстою та наявні спеціальних ваги.

     Служба автомобільних доріг у Запорізькій області нагадує  перелік місць для відстою великовагових транспортних засобів на період дії обмеження руху на автодорогах загального користування.

http://new.zp.ukravtodor.gov.ua/press/news/do_nelehalnykh_avtopereviznykiv_vzhyvatymutsia_zhorstki_zakhody_reahuvannia.html

     Більше дізнавайтеся у сюжеті «8 каналу».

 

Прес-служба САД у Запорізькій області