Служба автомобільних доріг
у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » Нагадування про обмеження руху великовагових транспортних засобів у спекотний період

Нагадування про обмеження руху великовагових транспортних засобів у спекотний період

     Служба автомобільних доріг у Запорізькій області нагадує, що у період спекотної погоди введено тимчасове обмеження в русі великовагових транспортних засобів на автомобільних дорогах загального користування державного значення Запорізької області, для транспортних засобів загальною масою понад 24 тонни і навантаженням на вісь більше 7 тонн, з 08.00 до 20.00 при температурі повітря вище 28оС.

     Причиною таких вимушених заходів - висока температура повітря в літній період, яка призводить до нагрівання асфальтобетонного покриття. За даними науковців, при температурі плюс 28 градусів за Цельсієм дорожнє покриття нагрівається до плюс 40—42 градусів. В результаті погіршуються його міцнісні характеристики. Відповідно рух великовагового транспорту за таких умов спричиняє катастрофічні руйнування дорожнього полотна.

     Дотримання цих вимог перевізниками жорстко контролюватиметься співробітниками Управління Укртрансбезпеки у Запорізькій області та Управління превентивної діяльності Головного управління Національної поліції у Запорізькій області.

     Служба автомобільних доріг у Запорізькій області надає перелік місць для відстою великовагових транспортних засобів на період дії обмеження руху на автодорогах загального користування.

Прес-служба САД у Запорізькій області