Служба автомобільних доріг
у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » Начальник Служби з робочим візитом відвідав Кам’янсько-Дніпровський район

Начальник Служби з робочим візитом відвідав Кам’янсько-Дніпровський район

    

      Продовжуючи практику відвідування районів області, начальник Служби автомобільних доріг в Запорізькій області Володимир Кухта, вчора 17-го липня 2017р., з робочим візитом побував у Кам'янсько-Дніпровському районі.

     У нараді під головуванням Голови Кам’янсько-Дніпровської районної державної адміністрації Валерія Свєшнікова також, прийняли участь: перший заступник Голови  Кам’янсько-Дніпровської райдержадміністрації Ірина Зикова, Голова Кам'янсько-Дніпровської райради Геннадій Олененко та депутат Запорізької обласної ради Володимир Тарасов.

     На початку заходу голова райдержадміністрації, розповів про стан доріг регіону та їх соціальну значимість для мешканців та відвідувачів овочевої столиці Запорізької області.

     - «Район для області є особливим, адже тут прекрасні умови для овочівництва: родюча земля і наявні системи зрошення. У той же час, для розвитку овочівництва залишається невирішеним одне з головних питань пов'язане з ремонтом доріг та відновленням проїзної здатності деяких ділянок дорожньої мережі регіону. Зрозуміло, що для цього не обходимо достатнє фінансування, - повідомив голова. - Ми розуміємо, це питання не одного дня, однак, його, як найскоріше потрібно вирішувати, адже вжиті заходи дозволять зняти соціальну напругу, яка з кожним днем ​​стає все гостріше всередині населення регіону».

     Також, на сьогодні, залишається ще один негативний фактор – великовантажівки. У зв'язку з розвиненим овочівництвом в районі, велику значимість має нова філія «Кам'янка-Дніпровська» ТОВ СП «Нібулон» - перевантажувальний термінал з відвантаження зернових та олійних культур, який грає величезну роль у розвитку сільгоспвиробництва не тільки Кам'янко-Дніпровського району, а й всієї Запорізької області, до речі, послугами терміналу користуються виробники і з сусідніх областей .

     У зв'язку з цим кількість фур на дорогах району в рази збільшилася, що дуже негативно позначається на дорожньому покритті, особливо це стосується доріг державного значення Т-08-05 Кам'янка-Дніпровська-Велика Білозерка-Веселе - до а/д М-14 та Т-08-04 Кам'янка-Дніпровська-Велика Лепетиха-Каховка, яка власне і межує з Херсонською областю.           

     Після проведення заходу учасники робочої зустрічі здійснили об'їзд вищезазначених автомобільних доріг загального користування державного значення на території Кам’янко-Дніпровського району. За результатами, було визначено та узгоджено ділянки автодоріг, які підлягають першочерговому ремонту.

     Начальник Служби, в свою чергу, пообіцяв врегулювати одну з болісно-важливих проблем Кам'янсько-Дніпровського району - проблему проїжджаїмості, при наявності сталого фінансування галузі з усіх існуючих бюджетів.

Прес-служба САД у Запорізькій області