Служба автомобільних доріг
у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » Начальник Служби автодоріг взяв участь у виїзному спільному засіданні колегії обласної державної адміністрації та Ради регіонального розвитку Запорізької області

Начальник Служби автодоріг взяв участь у виїзному спільному засіданні колегії обласної державної адміністрації та Ради регіонального розвитку Запорізької області

     Під керівництвом голови облдержадміністрації Костянтина Бриля в м. Приморськ відбулося виїзне спільне засідання колегії обласної державної адміністрації та Ради регіонального розвитку Запорізької області. У заході також, участь прийняв начальник Служби автомобільних доріг у Запорізькій області Андрій Івко.  

     У ході проведення заходу начальник Служби відзвітував про виконання робіт з поточного середнього ремонту. Також повідомив, що  на даний час підрядники виконали обсяги робіт, згідно доведеного фінансування. Станом на 01.08.2018р., роботи з поточного середнього ремонту на кошти, які було передбачено держбюджетом було виконано.

     Так, планами робіт на 2018 рік з державного бюджету на Запорізьку область було передбачено фінансування у розмірі 320 млн. грн., з них 300 млн грн. на виконання робіт з поточного середнього ремонту та 20 млн. грн. на капремонт.

     Схожа ситуація спостерігається і щодо експлуатаційного утримання автодоріг загального користування державного значення. Планом робіт з експлуатаційного утримання  на 2018 р. за кошти державного бюджету на Запорізьку область передбачено 117 283 млн. грн., Станом на 31.08.18 профінансовані роботи на суму 101 728,3 тис. грн.

     Після зимового періоду, під час обстеження, на дорогах  загального користування державного значення було встановлено, що ямковістю вражено  покриття доріг на площі 151 474 кв. м, ще на 170 км. доріг є ділянки на площі близько 300 000 кв. м, на  яких виконання робіт з ямкового ремонту є неефективним. На аварійні роботи (ліквідація ямковості, руйнувань та деформацій покриття) було виділено лише  41 229,1 млн. грн.

     Так, станом на 04.09.2018 р. на автомобільних дорогах державного значення в поточному році було ліквідовано аварійної ямковості на площі 120 987 м2, що складає 79,9 % від виявленої під час весняного комісійного обстеження.

      На сьогоднішній день підрядними організаціями з початку року виконано робіт на суму близько 52 млн. грн. Для запобігання накопичення заборгованості перед підрядними організаціями, з кінця червня поточного року масові  роботи з ліквідації ямковості призупинені.

     Завершити виконання робіт з ліквідації ямковості та інших деформацій покриття буде можливо після збільшення фінансування на ці роботи.

      На сьогодні Службою ведеться робота щодо залучення додаткових коштів з усіх джерел фінансування.  

Прес-служба САД у Запорізькій області