Служба автомобільних доріг
у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » На дорогах Запорізької області ліквідовано майже 300 тисяч квадратних метрів ямковості

На дорогах Запорізької області ліквідовано майже 300 тисяч квадратних метрів ямковості

     На замовлення Служби автомобільних доріг у Запорізькій області підрядними організаціями продовжуються роботи з усунення ямковості та інших деформацій покриття на автомобільних дорогах Запорізької області.

     Так, у період, з 17-го по 31-е серпня, ліквідовано 9 023 кв.м ямковості, в т.ч. на дорогах державного значення – 2 424 кв. м, а також на дорогах місцевого значення – 6 599 кв.м. Роботи тривають по всій території Запорізької області.

     Ремонтні роботи виконували 5 бригад, а саме: підрядного підприємства ТОВ «ЮК-Інвест» - 3, ТОВ "Дорремтехнологія"- 2.

     Ліквідацію ямковості виконували на найбільш проблемних ділянках автодоріг загального користування державного значення, з урахуванням звернень та скарг, що надходять на адресу Служби доріг та на об'єктах, на ремонт яких виділяються кошти з місцевих бюджетів, на умовах співфінасування зі Службою доріг.

     Підрядним підприємством ТОВ "Юк-Інвест" ремонт здійснювався за допомогою трьох струменевих машин типу «Savalko», на автодорогах загального користування: а/д Т-08-10 Велика Білозерка - Михайлівка - до а/д М-18;  а/д С080801 Водяне-Іванівка; С080232 Тополине-Ул"янівка-Мала Білозерка-Мехтік; С080233 Від а/д.Т-08-17 - Новобілозерка - до а/д Т-08-10.

     За кошти областного бюджету виконувались роботи на автодорозі О081982 Чернігівка-Богданівка-до а/д Р-37 ТОВ "Дорремтехнологія" двома струменевими машинами в Чернігівському районі.

     Всього з початку року на дорогах загального користування Запорізької області лікідовано 269 363 кв.м. ямковості, в т.ч. на дорогах державного значення 156 548 кв.м., на дорогах місцевого значення 112 815 кв.м.

     На наступному тижні, при належних погодних умовах, проведення ремонтних робіт заплановано на дорогах загального користування, в обсязі – 4 600 кв.м, в тому числі: на дорогах державного значення – 1 200 кв. м (в т.ч. територіальні дороги – 1 200 кв.м ); місцевого значення – 3 400 кв.м.

    Служба автомобільних доріг у Запорізькій області звертається до водіїв поставитись із розумінням і бути максимально обережними в місцях проведення ремонтних робіт та звертати увагу на попереджувальні знаки.

    Також, Служба автомобільних доріг у Запорізькій області нагадує:

    Під час значного підвищення температури повітря в спекотний період на автомобільних дорогах Запорізької області з 08:00 до 20:00 годин впроваджено  режим обмеження руху великовагових транспортних засобів, загальною вагою понад 24 т і навантаженням на вісь більш ніж 7 т.

Прес-служба САД у Запорізькій області