Служба автомобільних доріг
у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » На ділянці автодороги Н-08, від с. Таврійське в напрямку м. Запоріжжя розпочато роботи з влаштування верхнього шару покриття щебенево-мастиковим асфальтобетоном

На ділянці автодороги Н-08, від с. Таврійське в напрямку м. Запоріжжя розпочато роботи з влаштування верхнього шару покриття щебенево-мастиковим асфальтобетоном

     На об’єкті поточного середнього ремонту автодороги Н-08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя (через м. Кременчук) – Маріуполь, км 499+489 - км 535+789; км 548+108 - км 573+089, підрядним підприємством ТОВ «ОНУР КОНСТРУКЦІОН ІНТЕРНЕШНЛ» роботи було розпочато 16 травня 2018р.

     Станом на 03.07.2018р., підрядником продовжуються роботи з фрезерування існуючого асфальтобетонного покриття. Вже відфрезеровано – 156 000 кв.м, загальною протяжністю 16,5 км. Також, з метою відновлення основи дорожнього покриття проводяться роботи з регенерації шарів дорожнього одягу за технологією «холодного ресайклінгу». Влаштовано понад 81 500 кв.м, протяжністю 10,5 км. Разом з тим, проводяться роботи з укладання вирівнюючого шару асфальтобетону. На сьогодні укладено – 152 900 кв. м, загальною протяжністю 16,1 км. Крім того, на минулому тижні підрядником було розпочато роботи з влаштування ЩМА-20, вже виконано 97 000 кв.м, загальною протяжністю 10,2 км.

     Так, у поточному році, згідно існуючого фінансування Службою автодоріг  заплановано відремонтувати поточним середнім ремонтом орієнтовно 8,5 км вищезазначеної ділянки автодороги Н-08.

     Контроль за ходом виконання робіт здійснюють фахівці відділу якості, технічного контролю та нових технологій, а також  лабораторією Служби автомобільних доріг у Запорізькій області.

     Повідомляємо, що ремонтні роботи виконуються з частковим обмеженням руху автотранспорту.

     У зв’язку з цим, Служба автомобільних доріг у Запорізькій області просить учасників дорожнього руху з розумінням поставитися до тимчасових незручностей і  бути уважними та неухильно виконувати вимоги дорожніх знаків щодо обмеження руху на ділянках проведення ремонтних робіт.

 

Прес-служба САД у Запорізькій області