Служба автомобільних доріг
у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » На автомобільній дорозі курортного напрямку Н-30 Василівка-Бердянськ тривають роботи з відновлення дорожнього покриття

На автомобільній дорозі курортного напрямку Н-30 Василівка-Бердянськ тривають роботи з відновлення дорожнього покриття

     ТОВ «Автомагістраль-Південь» виконання робіт з поточного середнього ремонту автомобільної дороги Н-30 Василівка-Бердянськ на ділянці  км 55+082 - км 89+526, було розпочато  04 червеня 2018р. Роботи виконуються від стели Чернігівського району в напрямку м. Бердянськ.

     Станом на 27.06.2018р. продовжуються  роботи з фрезерування непридатного для подальшої експлуатації асфальтобетонного покриття. На сьогодні відфрезеровано – 54 000 кв. м, загальною протяжністю 6,4 км. Також, з метою відновлення основи дорожнього покриття проводяться роботи з регенерації шарів дорожнього одягу за технологією «холодного ресайклінгу». Вже влаштовано 36 800 кв.м, протяжністю 4,3 км. Разом з тим, проводяться роботи з влаштування вирівнюючого шару асфальтобетону. На сьогодні укладено – 20 400 кв. м, загальною протяжністю 2,3 км.

     Контроль за ходом виконання робіт здійснюють фахівці відділу якості, технічного контролю та нових технологій, а також  лабораторією Служби автомобільних доріг у Запорізькій області.

     Довідково: Національна автомобільна дорога  Н-30 Василівка-Бердянськ, є однією з основних транспортних артерій Запорізької області. Ця дорога є частково евакуаційною на випадок аварії на Запорізькій АЕС і туристичним автомобільним маршрутом до курортів Приазов'я, Бердянську, Приморську. Також по даній дорозі здійснюється перевезення вантажів в Бердянський морський торговельний порт (одного з лідерів України у своїй галузі), який постійно нарощує темпи обробки вантажів у порівнянні з минулими роками.

     Ця дорога є основною транспортною магістраллю Токмацького, Чернігівського, Приморського та Бердянського районів Запорізької області. Дорога також з’єднує міжнародні дороги державного значення М-18 Харків-Сімферополь-Алушта-Ялта та М-14 Одеса-Мелітополь-Новоазовськ. Цією дорогою користуються не тільки вантажоперевізники, але і військові із-за близькості зони проведення АТО.

     Повідомляємо, що ремонтні роботи виконуються з частковим обмеженням руху автотранспорту.

     У зв’язку з цим, Служба автомобільних доріг у Запорізькій області просить учасників дорожнього руху з розумінням поставитися до тимчасових незручностей і  бути уважними та неухильно виконувати вимоги дорожніх знаків щодо обмеження руху на ділянках проведення ремонтних робіт.

Прес-служба САД у Запорізькій області