Служба автомобільних доріг
у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » На автодорозі курортного напрямку Н-30 Василівка - Бердянськ розпочато роботи з благоустрою відновленої ділянки дороги

На автодорозі курортного напрямку Н-30 Василівка - Бердянськ розпочато роботи з благоустрою відновленої ділянки дороги

     На замовлення Служби автомобільних доріг у Запорізькій області, підрядним підприємством роботи з поточного середнього ремонту автомобільної дороги Н-30 Василівка - Бердянськ на ділянці км 55+082 - км 89+526, було розпочато  4-го червеня 2018р. Роботи проводяться від стели Чернігівського району в напрямку м. Бердянськ.

     Станом на 27.09.2018р., підрядником на вищезазначеній ділянці проведено роботи з відновлення дорожнього полотна загальною довжиною 17,3 км. Було  виконано роботи з регенерації шарів основи дорожнього одягу та  з влаштування вирівнюючого та верхнього шарів асфальтобетонного покриття.

    На сьогодні, тривають роботи з благоустрою відновленої ділянки автомобільної дороги. Проводяться роботи з влаштування з’їздів та укріплення узбіччя. В найближчі дні заплановано проведення робіт з влаштування зупиночних та посадових майданчиків, нанесення дорожньої розмітки та встановлення нових дорожніх знаків.

     Контроль за ходом виконання робіт здійснюють фахівці відділу якості, технічного контролю та нових технологій, а також  лабораторією Служби автомобільних доріг у Запорізькій області.

     Повідомляємо, що ремонтні роботи виконуються з частковим обмеженням руху автотранспорту. У зв’язку з цим, Служба автомобільних доріг у Запорізькій області просить учасників дорожнього руху з розумінням поставитися до тимчасових незручностей і  бути уважними та неухильно виконувати вимоги дорожніх знаків щодо обмеження руху на ділянках проведення ремонтних робіт.

Прес-служба САД у Запорізькій області