Служба автомобільних доріг
у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » На автодорогах державного значення Запорізької області працює понад 100 одиниць спецтехніки

На автодорогах державного значення Запорізької області працює понад 100 одиниць спецтехніки

     Станом на 17год. 00хв. 12-го лютого 2018р.,  температура повітря по області становить від +2 до -2 градусів за Цельсієм. Місцями невеликий сніг. Покриття автодоріг мокре, оброблене протиожеледними матеріалами. Проїзд усіма дорогами загального користування Запорізької області забезпечено.

    Проводиться роботи з розчищення та обробки автодоріг протиожиледними матеріалами. Працюють всі філії ДП «Запорізький облавтодор». Для виконання робіт задіяно 129 дорожніх робітників та 101 одиницю спецтехніки.

     На даний час, заходи з забезпечення безпечного проїзду тривають.

     Зважаючи на мінливість погодних умов, Служба автомобільних доріг у Запорізькій області закликає водіїв бути максимально обережними під час руху  та чітко дотримуватися Правил дорожнього руху.

     Служба автомобільних доріг у Запорізькій області звертаються до водіїв, з проханням - при виникненні надзвичайних ситуацій на автомобільних дорогах загального користування Запорізької області, негайно повідомити оператора диспетчерської служби за тел. (061) 787-64-30 та при можливості не продовжувати рух по цій ділянці дороги, а зачекати на ділянках відстою транспортних засобів та дати можливість проїхати техніці для обробки ділянки.


Прес-служба САД у Запорізькій області