Служба автомобільних доріг
у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » На 4-х ділянках автодороги державного значення Н-08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя (через м. Кременчук) – Маріуполь продовжуються роботи з поточного середнього ремонту

На 4-х ділянках автодороги державного значення Н-08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя (через м. Кременчук) – Маріуполь продовжуються роботи з поточного середнього ремонту

    Від межі Дніпропетровської області до м. Запоріжжя

    Підрядним підприємством ТОВ «ОНУР КОНСТРУКЦІОН ІНТЕРНЕШНЛ» на об’єкті поточного середнього ремонту на автодорозі Н-08, км 450+455 – км 474+193, повністю виконані роботи по влаштуванню основного проїзду, примикань та заїзних карманів, укріпленню узбіч, влаштуванню тротуарів та майданчиків відпочинку. Підходять до завершення роботи з благоустрою відновленої автодороги. Крім того, вже влаштовано майданчик для проведення великовагового контролю, планується розпочати з влаштування його освітлення.    

    Від с. Таврійське в напрямку м. Запоріжжя

    На другому об’єкті поточного середнього ремонту автодороги Н-08, км 499+489 - км 535+789; км 548+108 - км 573+089, вищезазначеним підрядним підприємством роботи було розпочато 16 травня 2018р. Роботи виконуються в Оріхівському районі.

    Станом на 14.06.2018р., підрядником продовжуються роботи з фрезерування існуючого асфальтобетонного покриття, вже відфрезеровано – 76 000 кв.м, загальною протяжністю 9,5 км. Також, з метою відновлення основи дорожнього покриття проводяться роботи з регенерації шарів дорожнього одягу за технологією «холодного ресайклінгу». Вже влаштовано понад 64 000 кв.м, протяжністю 8,4 км. Разом з тим, проводяться роботи з влаштування вирівнюючого шару асфальтобетону. На сьогодні укладено – 58 400 кв. м, загальною протяжністю 7,3 км.

    Від с. Преображенка до м. Оріхів

   Так, підрядна організація  ТОВ «Автомагістраль - Південь» проводить роботи на автодорозі Н-08, км 548+108 – км 573+089. Роботи було розпочато 3 травня 2018р.

    Станом на 14 червня 2018р., виконано роботи з фрезерування  непридатного для подальшої експлуатації асфальтобетонного покриття загальною протяжністю 7,1 км  на площі 71 550 кв. м. Продовжуються  роботи з відновлення основи дорожнього покриття, а саме: з регенерації шарів дорожнього одягу за технологією «холодного ресайклінгу». Вже влаштовано понад 31 600 кв.м, загальною протяжністю 2,7 км. Також, проводяться роботи з влаштування вирівнюючого шару асфальтобетону, укладено – 52 100 кв. м, загальною протяжністю 4,5 км.

    Від с. Кінські Роздори - смт. Більмак - с. Вершина      

    Підрядною організацією ТОВ «Шляхове будівництво «Альтком», на початку травня поточного року на а/д Н-08 ділянці км 573+089 – км 667+089, було відновлено роботи з поточного середнього ремонту, які було розпочато ще в серпні минуло року.

    Наразі, підрядним підприємством проводяться роботи з влаштування вирівнюючого шару асфальтобетону. На сьогодні, вже влаштовано 36 100 кв. м, загальною протяжністю 4,2 км. Матеріали для виконання ремонтних робіт із використанням гарячого асфальтобетону постачає асфальтобетонний завод ТОВ «Шляхове будівництво «Альтком».

    Контроль за ходом виконання робіт здійснюють фахівці відділу якості, технічного контролю та нових технологій, а також  лабораторією Служби автомобільних доріг у Запорізькій області.

    Повідомляємо, що ремонтні роботи виконуються з частковим обмеженням руху автотранспорту.

    У зв’язку з цим, Служба автомобільних доріг у Запорізькій області просить учасників дорожнього руху з розумінням поставитися до тимчасових незручностей і  бути уважними та неухильно виконувати вимоги дорожніх знаків щодо обмеження руху на ділянках проведення ремонтних робіт.

Прес-служба САД у Запорізькій області