Служба автомобільних доріг
у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » Майже 10 тисяч кв. м ямковості ліквідували дорожники області на цьому тижні

Майже 10 тисяч кв. м ямковості ліквідували дорожники області на цьому тижні

     Основне завдання дорожників Запорізької області у осінньо-зимовий період – це забезпечення безпечного та безперебійного руху транспорту автомобільними дорогами загального користування. Тому, на замовлення Служби автомобільних доріг у Запорізькій області підрядними організаціями у посиленому темпі продовжуються роботи з усунення ямковості та інших деформацій покриття на автомобільних дорогах Запорізької області.

     Так, у період, з 2-го по 9-е листопада, ліквідовано 9 584 кв.м ямковості, в т.ч. на дорогах державного значення – 3 425 кв. м, а також на дорогах місцевого значення – 6 159 кв. м. Роботи  проводилися по всій території Запорізької області.

     Ремонтні роботи виконували, в середньому, 14 бригад, а саме: 12 бригад ДП «Запорізький облавтодор» та 2 бригади підрядного підприємства ТОВ "Юк-Інвест" .

     Матеріали для виконання ремонтних робіт постачали два асфальтобетонні заводи: Бердянський та Василівський.

     Ліквідацію ямковості виконували на найбільш проблемних ділянках автодоріг загального користування, з урахуванням звернень та скарг, що надходять на адресу Служби доріг та на об'єктах, на ремонт яких виділяються кошти з місцевих бюджетів, на умовах співфінасування зі Службою доріг.

    Підрядним підприємством  ТОВ "Юк-Інвекст" двома струменевими машинами роботи виконувались на дорозі  загального користування державного значення а/д Т-08-04 Кам'янка-Дніпровська - Велика Лепетиха – Каховка. Філіями ДП «Запорізький облавтодор» роботи на цьому тижні проводилися здебільшого на дорогах загального користування місцевого значення з застосуванням гарячого асфальтобетонну.

     На наступному тижні, при належних погодних умовах, проведення ремонтних робіт заплановано на дорогах загального користування, в обсязі – 9 670 кв.м, в тому числі: на дорогах державного значення – 4 000 кв. м (в т.ч. територіальні дороги – 4 000 кв.м ); місцевого значення – 5 670  кв.м.

     Всього з початку року на дорогах загального користування Запорізької області ліквідовано 374 480 кв.м. ямковості, в т.ч. на дорогах державного значення 175 274 кв.м., на дорогах місцевого значення 199 206 кв.м.     

     Служба автомобільних доріг звертається до водіїв з проханням бути пильними та максимально уважними в місцях проведення дорожніх робіт, дотримуватися вимог Правил дорожнього руху, звертати увагу на попереджувальні знаки та дбати про власну безпеку та безпеку інших.

Прес-служба САД у Запорізькій області