Служба автомобільних доріг
у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » Хід робіт з поточного середнього ремонту на ділянці автодороги Н-08, від села Кінські Роздори до села Вершина

Хід робіт з поточного середнього ремонту на ділянці автодороги Н-08, від села Кінські Роздори до села Вершина

     Наразі, підрядним підприємством ТОВ «Шляхове будівництво «Альтком» на а/д Н-08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя (через м. Кременчук) – Маріуполь на ділянці км 573+089 – км 667+089, тривають роботи з влаштування вирівнюючого шару асфальтобетону. На сьогодні, вже влаштовано 41 500 кв. м. Крім того, проводиться ремонт водопропускних споруд.

     Матеріали для виконання ремонтних робіт із використанням гарячого асфальтобетону постачає асфальтобетонний завод ТОВ «Шляхове будівництво «Альтком».

     Контроль за ходом виконання робіт здійснюють фахівці відділу якості, технічного контролю та нових технологій, а також  лабораторією Служби автомобільних доріг у Запорізькій області.

     Служба автомобільних доріг у Запорізькій області просить учасників дорожнього руху з розумінням поставитися до тимчасових незручностей і  бути уважними та неухильно виконувати вимоги дорожніх знаків щодо обмеження руху на ділянках проведення ремонтних робіт.

Прес-служба САД у Запорізькій області