Служба автомобільних доріг
у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » Інформація щодо виконання робіт з поточного середнього ремонту, станом на 07.12.2017р.

Інформація щодо виконання робіт з поточного середнього ремонту, станом на 07.12.2017р.

     На об’єкті з поточного середнього ремонту автодороги Н-08 Бориспіль -Дніпро - Запоріжжя (через м. Кременчук) - Маріуполь на ділянці км 450+455 – км 474+193, підрядним підприємством ТОВ "ОНУР КОНСТРУКЦІОН ІНТЕРНЕШНЛ" роботи було розпочато 20.09.2017р. Нажаль, через погодні умови підрядники на деякий час, зупинили ремонтні роботи, але з настанням сприятливих погодних умов, роботи відразу ж було продовжено у посиленому темпі.   

     Так, на сьогодні вже на 100 % виконані роботи з поточного середнього ремонту і відкрито рух по правому проїзду на ділянці від межі Дніпропетровської області в напрямку до м. Запоріжжя, загальною протяжністю 8,2 км.

      Станом на 7 грудня 2017р., підрядним підприємством проводиться виконання робіт по лівому проїзду автодороги. Тривають роботи з фрезерування  асфальтобетонного покриття, вже виконано – 64 000 кв. м, загальною протяжністю 7,5 км. Також, вже укладено 65 000 кв. м вирівнюючого шару асфальтобетону.

     Матеріали для виконання ремонтних робіт із використанням гарячого асфальтобетону постачає асфальтобетонний завод ТОВ "ОНУР КОНСТРУКЦІОН ІНТЕРНЕШНЛ".

     Щоденний контроль за ходом виконання робіт здійснюють фахівці відділу якості, технічного контролю та нових технологій Служби автомобільних доріг у Запорізькій області.

Прес-служба САД у запорізькій області