Служба автомобільних доріг
у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » Інформація щодо стану будівництва об’єкту
«Автотранспортна магістраль через р. Дніпро у м. Запоріжжя»
станом на 21 грудня 2017 року

Інформація щодо стану будівництва об’єкту
«Автотранспортна магістраль через р. Дніпро у м. Запоріжжя»
станом на 21 грудня 2017 року

     На будівництві автотранспортної магістралі, з метою упередження виникнення загрози техногенній безпеці на об’єкті будівництва, продовжується виконання технологічних робіт на спорудах №4 та №5.

     Так, станом на 17-те грудня 2017р., підрядним підприємством ТОВ «Підприємство «Маст-Буд» виконано в повному обсязі і завершено роботи  4-го етапу з поздовжнього насування верхової гілки прогонової будови Споруди №4 (міст через р. Старий Дніпро), зібраної на стапелі методом укрупнювального збирання. Нагадаємо, що вищезазначені роботи було розпочато 12-го грудня поточного року. За цей період, мостобудівникам вдалось скоротити відстань між Правим берегом та о. Хортиця ще на 86 м.

     За словами заступника начальника Служби автодоріг у Запорізькій області Олександра Шандиби, на сьогодні, зроблено ще один важливий крок до повного влаштування конструкцій, що з'єднують два береги. Залишився останній 5-й етап поздовжнього насування на довжину 61 м.

     - На сьогодні тривають роботи з монтажу ар’єрбеку, це конструкція, яка дасть можливість завершити 5-й этап насування, і, таким чином, у нас закінчиться будівництво мосту через Старий Дніпро, за винятком робіт по проїжджій частині, влаштуванню бар'єрної огорожі, перильної огорожі та освітлення, - зауважив Олександр Шандиба. 

     Так, станом на 20.12.2017р., на будівництві балкового мосту через р. Старий Дніпро (Споруда №4), задіяно 68 працівників з 2х підрядних підприємств: ТОВ «Підприємство «Маст-Буд» та ПрАТ «Альпсервіс».

     ТОВ «Підприємство «Маст-Буд» продовжується виконання підготовчих робіт для завершення поздовжнього насування верхової прогонової будови мосту через р. Старий Дніпро. Зокрема, продовжується укрупнювальне збирання металоконструкцій ар’єрбеку насуваємої  прогонової будови мосту через р. Старий Дніпро та виконуються роботи з монтажу тимчасових опор для демонтажу аванбеку. Наразі змонтовано металоконструкцій загальною вагою 78т. Крім того, на сьогодні, вже завершені роботи з монтажу перекочувальних пристроїв на опору №1 споруди №5.

     Підрядним підприємством  ПрАТ «Альпсервіс» продовжується виконання робіт з улаштування антикорозійного захисту  внутрішніх поверхонь металевих конструкцій прогонової будови мосту через р. Старий Дніпро. Наразі виконуються роботи із піскоструменевого очищення металоконструкцій та роботи з нанесення фінішного слою покриття.

Прес-служба САД у Запорізькій області