Служба автомобільних доріг
у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » ІНФОРМАЦІЯ ПРО СТАН ПРОЇЗДУ на 12 год 00 хв. 01.03.2018

ІНФОРМАЦІЯ ПРО СТАН ПРОЇЗДУ на 12 год 00 хв. 01.03.2018

   Станом на 12 год. 00 хв., 01.03.2018 температура по області становить від 0 до (- 8) ºС. Місцями невеликий  сніг. Покриття автодоріг засніжене, оброблене протиожеледними матеріалами.

   Дорожні служби працюють в посиленому режимі, тривають роботи з ліквідації зимової негоди. Проводилися роботи з розчищення та обробки автодоріг протиожиледними матеріалами. Працюють всі філії ДП «Запорізькій облавтодор». Для виконання робіт задіяно 111 дорожніх робітників та 138 одиниць спецтехніки..

     На ділянці автомобільної дороги загального користування державного значення М-18 Харків-Сімферополь-Алушта-Ялта, км 256 – км 280 (від границі Дніпропетровської обалсті до с. Матвіївка Вільнянського району), працює роторний снігоочисник філії "Запорізька ДЕД" ДП "Запорізький облавтодор". 

     Рух відкрито для усіх видів транспорту по дорогах державного значення.

     Зважаючи на продовження  складних погодних умов, Служба автомобільних доріг у Запорізькій області закликає водіїв бути максимально обережними під час руху  та чітко дотримуватися Правил дорожнього руху, а також радимо зважати на погодні умови, плануючи свої подорожі.

   Служба автомобільних доріг у Запорізькій області звертається до водіїв, з проханням - при виникненні надзвичайних ситуацій на автомобільних дорогах загального користування Запорізької області, негайно повідомити оператора диспетчерської служби за тел. (061) 787-64-30 та при можливості не продовжувати рух по цій ділянці дороги, а зачекати на ділянках відстою транспортних засобів та дати можливість проїхати техніці для обробки ділянки.

Прес-служба САД у Запорізькій області