Служба автомобільних доріг
у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » Інформація про стан проїзду дорогами Запорізької області станом на 08 год. 00 хв. 07.02.2018 р.

Інформація про стан проїзду дорогами Запорізької області станом на 08 год. 00 хв. 07.02.2018 р.

     Температура по області 0- (-4) ºС. Без опадів. Покриття автодоріг місцями мокре, оброблено  протиожеледними матеріалами. Проїзд по автодорогам загального користування державного значення Запорізької області забезпечено.

     Дорожні служби працюють в штатному режимі, виконуються планові роботи з зимового утримання. Вночі, проводилися роботи з розчищення дорожнього покриття та з обробки протиожиледними матеріалами. Для виконання робіт було задіяно 34 дорожніх робітників та 26 одиниць спецтехніки.

     Впродовж минулої доби для обробки доріг протиожеледними матеріалами було використано: 466 т піщано-соляної суміші.

     Заходи з забезпечення безпечного проїзду тривають.

     Для забезпечення безперебійного руху на автошляхах регіону в період погіршення погодних умов дорожні організації знаходяться у режимі цілодобового чергування.

     Зважаючи на мінливість погодних умов, Служба автомобільних доріг у Запорізькій області закликає водіїв бути максимально обережними під час руху  та чітко дотримуватися Правил дорожнього руху.

     Служба автомобільних доріг у Запорізькій області звертаються до водіїв, з проханням - при виникненні надзвичайних ситуацій на автомобільних дорогах загального користування Запорізької області, негайно повідомити оператора диспетчерської служби за тел. (061) 787-64-30 та при можливості не продовжувати рух по цій ділянці дороги, а зачекати на ділянках відстою транспортних засобів та дати можливість проїхати техніці для обробки ділянки.

Прес-служба САД у Запорізькій області