Служба автомобільних доріг
у Запорізькій області

» Прес-центр » новини » Інформація про стан доріг загального користування станом на 08 год. 00 хв. 29.01.2019 р. по Запорізькій області

Інформація про стан доріг загального користування станом на 08 год. 00 хв. 29.01.2019 р. по Запорізькій області

     Температура по області -1- (-5)ºС. Без опадів. Покриття автодоріг сухе, місцями мокре, оброблене протиожеледними матеріалами. Проїзд  по автодорогам загального користування державного значення області забезпечено.

     Станом на 8-му годину ранку, на дорогах загального користування державного значення, задля забезпечення безпечного та безперешкодного проїзду автошляхами області, працювала філія «Кам'янко-Дніпровський райавтодор» ДП «Запорізький облавтодор». Для виконання робіт було задіяно 3 одиниці спецтехніки. На даний час, в черговому режимі знаходиться  55 од. спецтехніки та 70 дорожніх працівників.

     Для оперативного реагування на можливі ускладнення погодних умов дорожниками області продовжується цілодобове чергування інженерно-технічних працівників.

     Служба автомобільних доріг у Запорізькій області закликає водіїв бути уважними та обережними, взаємоввічливими під час руху на автодорозі та чітко дотримуватися Правил дорожнього руху.

Прес-служба САД у Запорізькій області